2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه عده آدم بیسواد پیدا شدن میگن واکسن نزنین اونا رو میگین؟؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
یه عده آدم بیسواد پیدا شدن میگن واکسن نزنین اونا رو میگین؟؟

آره . عجیبه برام اینقدر طرفدار دارن .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

باز بچه های خودشون بگیرن مهم نیست مشکل اینه عقلشون نمیرسه به جون دیگرانم میندازن .اینا همونان که الان میرن عروسیو عزا

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
حالابزارن واکسن بیادایران بعددعواکنن

عزیزم واکسن کرونا نیست که. همین واکسنای معمول اطفال سه گانه و فلان و فلان رو میگن نزنین

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
آره . عجیبه برام اینقدر طرفدار دارن .

اینا همه زیر سر روازاده است نمیدونم به کجاها وصله که نمیگیرن بکنن تو زندان 

خوب دقیقا دردشان چیه .مشکل چیه .شما در جریانی؟  

متوسل میشن به تئوری های توطئه و اینکه واکسن بیشتر ایمنی زداست تا ایمنی زا و یه سری خزعبلات شبه علمی رو برای ادعاشون لیست می کنن ولی همه این چرت و پرتا رد شده از جانب مجامع پزشکی

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
متوسل میشن به تئوری های توطئه و اینکه واکسن بیشتر ایمنی زداست تا ایمنی زا و یه سری خزعبلات شبه علمی ...

یه کلیپ دیدم زن بنیامین بهادری هم اون ور دنیا نشسته میگه واکسن نزنین 

2706