2737
2734

میتونه ب خاطر ام اس باشه؟؟ اصلا مشکل دیگه ای ندارم نه دوبینی نه ضعف عضلات نه گز گز پا فقط وقتایی که شدید عصبی میشم و با ی نفر بگو مگو میکنم اینجوری میشمو سریع درست میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نکنه، فکر نمی کنم، ولی به عصب های بدنت فشار میاد، در آینده خدایی نکرده مشکلات جدی تری ممکنه برات ایجاد بشه به خاطر این عصبانیت هات، سعی کن خودتو کنترل کنی

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
2728
خدا نکنه، فکر نمی کنم، ولی به عصب های بدنت فشار میاد، در آینده خدایی نکرده مشکلات جدی تری ممکنه برات ...

من اصلا ادم عصبی نیستم کلا ولی امروز یه اتفاق خیلی بدی افتاد برام اینجوری شدم😔

عزیزم چرا نمیری روانپزشک دارو بخوری به خودت کمک کنی؟من میخورم بخدا آسایش دارم

گلم منم ارامش دارم ولی خب گاهی وقتا یه اتفاقی میفته که به کل داغون میشم که اونم طبیعیه... داروهای روانپزشک هم که کم کم بدن و مغزو داغون میکنن

2738

من ام اس دارم تنها علامتی که داشتم گزگز دست راستم بود اوایل فقط وقتی عصبی میشدم گزگز می‌کرد بعد از یه مدت ماندگار شد رفتم ام ار ای و تشخیص ام اس بود دوبینی و هیچ علامت دیگه ای هم نداشتم حتما پیگیر شو 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من ام اس دارم تنها علامتی که داشتم گزگز دست راستم بود اوایل فقط وقتی عصبی میشدم گزگز می‌کرد بعد از ی ...

یا خدا هیچ حمله ای بهتون دست نداد؟؟ الان حالتون چطوره؟

یا خدا هیچ حمله ای بهتون دست نداد؟؟ الان حالتون چطوره؟

هیچ حمله ای نداشتم .ولی بعد شروع حمله واکنش های وحشتناکی بدنم داشت شوکه هم شده بودم الان کاملا خوبم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش