2733
2734
مو داره پشت مو هم داره ........2440 بود ....هم شیر خودم هم شیر خشک میخوره برای زردیش میدادم تازه چک ...

اهان خب خداروشکر خاله ریزه بود فسقلی ایشالا تنش سالم باشه تپلی هم‌میشه 

ممنونم عزیزم دومین  ماهگردش کیک گرفتم یه روز قبل واکسن

مبارک واکسنش .....خوب کاری کردی ......راستی اسم قطره کولیک که مصرف مبکنی چیه؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بهار،98      بهارجون عزیرم خوبی

منم بد نیستم دیگه روزای اخره سنگین شدم.برای احتیاط دوبار ان اس تی دادم. شنبه بازم میدم خیالم راحت باشه. یه روزایی مث امروز حرکاتش کمتره. البته ان اس تی که میدم دکتر میگه خوبه. برنگشتی تهران؟شوهرت اومد؟

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارک واکسنش .....خوب کاری کردی ......راستی اسم قطره کولیک که مصرف مبکنی چیه؟

مرسی 😚کولیکیز وبی بی کر میدادم ..بی بی کر که تموم شد تویه تاپیک دیگه گفتن پدی لاکت و روتفلور خیلی تاثیرش بهتره منم پدیلاکت گرفتم واقعا هم خوبه خداروشکر آراز دل دردش وگریه هاش کمترشده شبا راحت میخوابه 

2728
اهان خب خداروشکر خاله ریزه بود فسقلی ایشالا تنش سالم باشه تپلی هم‌میشه 

اره .....بسکه  نشد چیزی بخورم .....فدات

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
منم بد نیستم دیگه روزای اخره سنگین شدم.برای احتیاط دوبار ان اس تی دادم. شنبه بازم میدم خیالم راحت با ...

خداروشکر عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان میکنی دیگه چیزی نمونده تا فسقلی بیادبغلت ، چرا بهارجون تهرانم یه روز قبل واکسن اومدم نگم باچه سختی ای 😕😕😕😕نه هنوزنیومده 

اره .....بسکه  نشد چیزی بخورم .....فدات

بازم اونقدری کم نبود بچه جاری منم ۲۵۰۰به دنیا اومد  بعدش اینقد تپلی شد الانم خیلی خوبه قد  و وزنش ...راستی آراز قدش ۶۰شده وزنشم ۶ونیم برای دوماهگی خوبه دیگه ؟ 

مرسی 😚کولیکیز وبی بی کر میدادم ..بی بی کر که تموم شد تویه تاپیک دیگه گفتن پدی لاکت و روتفلور خیلی ت ...

دستت درد نکنه عزیزم

2738
خداروشکر عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان میکنی دیگه چیزی نمونده تا فسقلی بیادبغلت ، چرا بهارجون تهرانم ...

خدا بهت قوت بده عزیزم. بدموقعی همسرت مجبور شده بره. سفر کاری بود دیگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا بهت قوت بده عزیزم. بدموقعی همسرت مجبور شده بره. سفر کاری بود دیگه؟

ممنونم بهارجون شبی که واکسن زدیم تاصبح نشستم روکاناپه تلویزیون دیدم که آرازو چک کنم تب نکنه یه وقت،  یعنی فرداش جنازه بودما همشم گریه میکرد وبغلم بود ، خواهرم اومدپیشم تنهانیستم ...آره یه کارمهم داشت قراربود فروردین بره که اول باید واکسن میزد بعدمیرفت ، یکم طول کشید خوب شد اونموقع نرفت من زایمان میکردم تنهایی 😬😬😬😬 اینقد عوض شده که انگار نمیشناسمش حتی یه زنگ نزد حال بچه رو بپرسه مادرشوهرم زنگ زد احوالپرسی کرد گفت بیام خونتون بمونم  گفتم نه مشکلی ندارم خوبیم 

..فک کنم شوهرم بهش گفته بود 

مرسی 😚کولیکیز وبی بی کر میدادم ..بی بی کر که تموم شد تویه تاپیک دیگه گفتن پدی لاکت و روتفلور خیلی ت ...

پدی لاکت وقتی باز شد بره یخچال یا از ابتدا؟اگه چند ساعت بیرون باشه خراب میشه؟

پدی لاکت وقتی باز شد بره یخچال یا از ابتدا؟اگه چند ساعت بیرون باشه خراب میشه؟

بهم تو  داروخونه گفتن یخچالیه ...منم تویه شیشه یخ ریختم قطره رو گداشتم داخلش تاتهران اوردم دوباره گذاشتم یخچال فک کنم خراب میشه ، شماهم خواستی تویخ بذار، مگه الان پدی لاکت  میدی شما؟ 

ممنونم بهارجون شبی که واکسن زدیم تاصبح نشستم روکاناپه تلویزیون دیدم که آرازو چک کنم تب نکنه یه وقت، ...

اخی عزیزم واقعا خسته نباشی.

چرا عوض شده لابد سرش خیلی شلوغه البته دلیل نمیشه بچش یادش بره. گفتی خارج از کشوره؟ 

بذار مادرشوهرت کمکت کنه یکم استراحت کنی. تعارف نکن باهاش. اینطوری ضعیف میشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706