2737
2734
بیبی زدی مطمئنی باردار نیستی؟ بپر بپر کن 

هشتم بي بي زدم منفي بود 

امروز دو تا لك در حد دستمال كاغذ بود(ببخشيدااااا)

دمنوش زعفران هم خوردم 

فرجي نشد😣

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميدونم چرا حسم با اينكه با خودش ادامه بدم بهتره  به قول نازنين جون مثلا برم پيشش بعد بهش بگم ...

اگر نامه بده که عالیه مشکلی نیست ولی اگر وسط راه ول کنه بره چی؟و نامه نده

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2731
هشتم بي بي زدم منفي بود  امروز دو تا لك در حد دستمال كاغذ بود(ببخشيدااااا) دمنوش زعفران ...

امروزم بزن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
میگم پس نرم عمل کنم یک راست برم ای وی اف

ای وی اف برا تو عاقلانه تره

😂😂😂

خواهر این امضا چیه زدی سرم گیج رفت بین خواستگاری و عقد و عروسی اینقدر فاصله بندازی از عشقت سیر میشیا از من گفتن بود

ای وی اف برا تو عاقلانه تره

منم چند وقته ای وی اف افتاده به سرم میگم روی برگه که نه من مشکل دارم نه همسرم پس وقتم وتلف نکنم برم تونوبت بدبختیم اینه که تا دارو میخورم زود هایپر میشم

دکترم میگه ناباروری شما از نوع ناشناخته اس

2738
خواهر این امضا چیه زدی سرم گیج رفت بین خواستگاری و عقد و عروسی اینقدر فاصله بندازی از عشقت سیر میشیا ...

😂😂نمیدونم حالا خدا بده من اینقد فاصله نمیندازم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
اگر نامه بده که عالیه مشکلی نیست ولی اگر وسط راه ول کنه بره چی؟و نامه نده

آره اينم هست 😭

اين وقتي دارو نميده زودتر نامه هم بعيد ميدونم بده 😭😭😭

قرار شد دوشنبه هفته ديگه برم پيشش برام آمپول نميدونم چي تجويز كنه 

ازش ميپرسم اگه نداد ميرم عارفي 

البته اگه عارفي ديگه قبولم كنه چون اون موقع دارو هم شروع كردم 

😭😭

شايدم برم عارفي كلا خلاص

اوووووف

ثمين حونم مرررررسي كه اين همه وقت گذاشتي و كمكم كردي😗😘

خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
امروزم بزن

امروز؟؟؟

كلي آب و دمنوش خوردم 

مگه نشون ميده ؟ 

من از اين شانسا ندارم خواهر

حاملگي حداقل علائم پري داره 

من هيچ چي ندارم ، علائم پري هم ندارم 😂

پاشاجون  آروم شدی همسرت سالمه احیانا🤔

اره عزیزم 😂😂

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
ترانه جون اونجا تسهیلات بارداری اول نمیدن ؟

ببین تو کشورای اروپایی میدن کلا هم خیلی ارزونتره چون جامعه رو تشویق میکنند به زیاد کردن جمعیت، جمعیت بیشتر یعنی مالیات بیشتر و درامد بیشتر برای دولت

اما امریکا اینجوری از همه دنیا ivf گرونتره، فقط بیمه ارتشیهای امریکا هزینه ivf رو میده و یکی دو تا از state ها

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
خوب نگرانی نداره که خواهری هرچی قسمتت باشه همون میشه تازه تو با این حال بد و تهوعت مطمئن باش نینیت س ...

خودمم میگم هرچی خدا بحاد همونه 

ولی خب فکر آدم تو یه ثانیه هرارجا میره

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706