2733
2734
جوابم الان بی فایدس😶 ولی من ک قبلش بهش دادم خیلی خوب بود سر واکسن دوماهگی خیلی گریه کرد ولی سر ای ...

منم قبلش ندادم بعد از واکسن خوابش برد حالشم خداروشکر خوبه اصلا بخاطر درد گریه نکرد ولی واکسن دوماهگیش اذیت کرد😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها از ترانه جون چه خبر؟ پاشاجون چطوره؟

من خوبم عزیزم ...فعلا استراحتم شیافم بیشتر کردم و داروهای ضد انعقادم قطع کردم ...تقریبا قطع شده اون لخته های خاکستری کوچولو هم..تا فردا ببینیم چی میشه ...منم منتظر ترانه هستم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
من خوبم عزیزم ...فعلا استراحتم شیافم بیشتر کردم و داروهای ضد انعقادم قطع کردم ...تقریبا قطع شده اون ...

خداروشكر، الهى كه نى نى صحيح و سالم بياد بغلت و بقيه بارداريت با ارامش و بدون استرس باشه❤️

2738
منم قبلش ندادم بعد از واکسن خوابش برد حالشم خداروشکر خوبه اصلا بخاطر درد گریه نکرد ولی واکسن دوماهگی ...

منم همینطور بود دوماهگی خیلی گریه کرد ولی این واکسن رو اذیت نشد ..شکر خدا که اذیت نشد گل پسرت .

فکر کنم شما و من به فاصله یک هفته زایمان کردیم

من ۲۷ خرداد بودم

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.
خداروشكر، الهى كه نى نى صحيح و سالم بياد بغلت و بقيه بارداريت با ارامش و بدون استرس باشه❤️

انشاله ممنونم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
خداروشکر عزیزم انشالله همیشه عالی باشی😍😘

فدات ممنونم

2706