2726
ووووویی درد نداشت؟

بستگي به تيغه هاي بينيت و تحملت داره چون بيني رو خيليييي داخل ميكنه

حلق رو گرفت يكي دو تا عوق زدم

ولي بيني سختم بود اشك از چشمم اومد

بار دوم كه منفي شدم خيلي راحت گرفت يه نفر ديگه بود كه به ادعاي خودش كارش حرف نداره ميگفت همه نمونه هايي كه من ميگيرم مثبت ميشه😂😂

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگي به تيغه هاي بينيت و تحملت داره چون بيني رو خيليييي داخل ميكنه حلق رو گرفت يكي دو تا عوق زدم ...

واااا مگه مثبت شدن به کار اون ربط داشت😂😂😂

من فکر کردم آزمایش خون میگیرن که! از این تست هم میترسم هم اینکه شنیدم اینجا برای کسی همینطوری انجام نمیدن مگه اینکه علائم شدید داشته باشه

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2728
خدارو هزار مرتبه شکر معجزه ی خدا رو دیدی انشاالله قسمت همه ی منتظرا 😍😍😍 

انشالله عزیزم،،🤩خیلی دعام کن مریم جان😚

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
شکر خدای مهربون ❤❤❤💞💞💞💞💞 انشالله ۹ماه کامل بخوبی سر کنی بیایی اینجا از زایمانت بگی بحق حضرت زین ...

انشالله پگاه جان،،🤩عزیزم امضاتو خوندم مرسی اسم منم آوردی ،،خدا گل دخترتو برات حفظ کنه عزیزم😚😚🌹  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
واااا مگه مثبت شدن به کار اون ربط داشت😂😂😂 من فکر کردم آزمایش خون میگیرن که! از این تست هم میترسم ...

تست خون هم هست ولي اصلا دقيق نيست اين دقيق تره..درسته از همه نميگيرن دولتي،ولي يسري ازمايشگاهاي خصوصي ميگيرن با هزينه ازاد

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
تست خون هم هست ولي اصلا دقيق نيست اين دقيق تره..درسته از همه نميگيرن دولتي،ولي يسري ازمايشگاهاي خصوص ...

ان‌شاءالله همیشه بلا ازتون دور باشه و سلامت باشین عزیزم😘😘😘

واااا مگه مثبت شدن به کار اون ربط داشت😂😂😂 من فکر کردم آزمایش خون میگیرن که! از این تست هم میترسم ...

هزبنه اش ۵۰۰ تا ۷۰۰ تو ازمایشگاه های خصوصی ،ولی بعضی بیمارستانا هم قبل زایمان میگیرن ،

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
هزبنه اش ۵۰۰ تا ۷۰۰ تو ازمایشگاه های خصوصی ،ولی بعضی بیمارستانا هم قبل زایمان میگیرن ،

من کلا از اون تست حلق و بینی میترسم🙈 فک کردم آزمایش خون میگیرن میخواستم بدم🙊 حالا اگه بیمارستان بگیره که دیگه هیچی

من ست بيمارستانى نخريدم. لباسم بيمارستان تنش ميكنن نو هستن ديگه.نميذاشتن خودمون لباس تن كنيم. البته ...

همین طرح ک خریدم ست بیمارستانی هم داشت من خنگ بعدا فهمیدم🙁

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
اره حتما از این ارگانیکا میخرم ،میخورم ،باز مال تو خوبه عاشق غذاهای سالمه مثل اش رشته ،مال منو بگو ه ...

منم روشنک هر چی خوب نیست میخام ساندویچای بیرون

پیتزا 

نوشابه جدیدا خیلی دلم میخاد فک کنم بخاطر گرمی هوا

کلوچه هم ازین نادریا شده ویارم😬

ی اپشن جدید میوه رو میزارم فریزر یخ بشه بعد بخورم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
انشالله پگاه جان،،🤩عزیزم امضاتو خوندم مرسی اسم منم آوردی ،،خدا گل دخترتو برات حفظ کنه عزیزم😚😚🌹 & ...

سلامممم عزیزم خیلی خوشحال شدم مثبت شدی مبارکت باشه مهربونم ان شالله ۹ ماهو به خیر و خوشی بگذرونی😘

2706