2733
2734
خدا رو هزار مرتبه شکر ،،چیکارا میکنی نمیدونی چقدر دلم هوس اون لاله زاری که میرفتی و عکس میزاشتی برام ...

نه اون خرداد ماه اینجوری میشه دیگه

پژمان کارش خیلی فشردس نمیشه جایی رفت الان

خرن دیگه چی بگم؟ دکتره راضی شده دفعه دیگه ۳ روزه انتقال بده ولی سه روزه فریز نمیکنه فقط بلاست رو ف ...

عجبا لعنتیا یعنی توهمه ی مراکزشون اونطوریه ؟ توتاپیک انا شادن بود پنجمین انتقالش مثبت شد اونم همش بلاست میکردن ومنفی میشد ایندفعه یه ۳روزه ودوتا بلاست انتقال دادن ومثبت شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اون خرداد ماه اینجوری میشه دیگه پژمان کارش خیلی فشردس نمیشه جایی رفت الان

خوب خدا رو شکر که سرش شلوغه،،،چه خبر از خودت ؟؟؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
2731
2738
چقدر عالی خدا معجزشو نشونت داد بلاخره 

اره خدا رو هزار بار شکر میکنم عزیزم خیلی برام دعا کن ،،انشالله قسمت خودت بشه 🤲🏻من برات ذوق کنم من که کلا نا امید شده بودم و قرار بود برم تخمک کشی ،،،

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الوارثین.      وقتی در منی و نفس میکشم تو را دیگر در کجای جهانم بجویم خوشبختی را👼🏻خدا ممنونم بابت معجزه قشنگت ،،،الهی همه منتظرا دامنشون سبز بشه 🤲🏻
قلبم درد میکنه لعنتی

مطمینی قلبته،،شاید باد خورده پشتت خشک شده قلبت تیر کشیده،،،خیلی مواظب خودت باش 

مطمینی قلبته،،شاید باد خورده پشتت خشک شده قلبت تیر کشیده،،،خیلی مواظب خودت باش  

نمیدونم کجامه فقط میدونم درد دارم نفس نمیتونم بکشم

ی تیکر بذار جیگرم حال بیاد دیگه.چند هفته ای؟

2706