2726
ای جانم اره چون شما دوقلو داری زایمانت زودتره ، ب من حالا برای تاریخ زایمان چیزی نگفتن،‌ولی چون میخو ...

موناجون عکسای بارداریت مبارک باشه گرفتی  اگه دوس داشتی برای ماهم بذار ببینیم 

خب هر کی یه خوب و بد هایی داره دیگه الان شوهر من تو هیچی دخالت نمیکنه و کلا حال این کارا رو نداده.. ...

اره خدایی خوبیاش زیاده ولی خوبیاشم بامنته 😐😐الانم مادرشوهرم اومده مطمئنم شوهرم بهش گفته بیاد چون اینجور مواقع بره جایی به مامانش میگه برو به نازنین سربزن منم بهش گفتم مادر مهرداد الکی اذیتم میکنه اعصابمو خورد میکنه صبح تاحالا هیچی نخوردم همش غصه میخورم گفت عیب نداره بیخیال باش میگه من چطوری با باباش سرکردم اونم پسره باباشه دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام نازی جون  خوبی عکس ها رو‌ دیروز رفتم گرفتم  هنوز اماده نشده ،اما‌ده شد میذارم ببین ...

سلام عزیزم فداتتت خیلی مبارک باشه خوشکل وخوشتیپی عکساتم قشنگ میشه 😍😍😍من یدونه دیدم خیلی ناز بود هم خود دختره هم مدل عکسش 

سلام عزیزم فداتتت خیلی مبارک باشه خوشکل وخوشتیپی عکساتم قشنگ میشه 😍😍😍من یدونه دیدم خیلی ناز بود ه ...

ااا مگه عکسش چه شکلی بود

من ک رفتم باغ گرفتم ، ی ایینه هم نبودم خودم و ببینم هنینجوری عکس گرفتم خداکنه خوب شده باشه

ااا مگه عکسش چه شکلی بود من ک رفتم باغ گرفتم ، ی ایینه هم نبودم خودم و ببینم هنینجوری عکس گرفتم خدا ...

پاک شده میدونی گیج بازی دراوردم چند روز پیش کلی عکسو علامت زدم که مثلا پاک نکنم اشتباهی همه ی اونایی که علامت زده بودم پاک شدن 😐😐😐چقد حرص خوردم ...دختره رو صندلی نشسته بود یه پیراهن سفید حریر یقه قایقی پوشیده بود ویه تاج کل گذاشته بود شوهرشم بالاسرش وایساده بود  عاشقانه نگاش میکرد دلم خواست 😍

سلام عزیزم...من اصلا رفتم منزل مادرم. الان برگشتم اصلا وقت نشد پیام بدم...ممنونم ..مدارک لازم چی میخ ...

دکتر مینویسه چندتا اکثرا چهارتاس که پشت هم میزنی تو چهارساعت ،من نامه ونسخه دکتر بردم،همه باهم چهارصد ،بعضی ها مدارک میخواد ک مدارک سقط قبلی وازمایشاتت ایناس

خب هنوز بهتر ازینه بره بگه ببخشید⁦☹️⁩

اره اون که خیلی بده.باید همت کنه عادتش بده که دیگه ناامید بشه از پیشقدم شدن نازنین.منکه شوهرمو اینطور باراوردم شوهر منم اون اوایل یکم سوسول بود.یادم نمیاد یکبار ازش عذرخواهی کرده باشم! خودش به یکساعت نرسیده میاد هی مسخره بازی میکنه و پاچه خواری میکنه تا ببخشمش. 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سارا اینقد خوشحال بودن که نگو ...من میدیدم این دمغه نگو فکر میکرد دختره اصلا زنه روحیه اش فرق کرده ب ...

واي

يه پسر داشتن كه😂

پس مباركشون باشه😀

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
دکتر من مطبش خوبه قبل کرونا شلوغ بود الان اکثرا فقط به باردارا وقت میده سر همون ساعت که میرسم مطب می ...

اي ول به دكترت

چه سوال باحالي ازت پرسيده

من بودم ميگفتم دكتر نيكي و پرسش؟سزارين كن خلاصم كن😂😂😂

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706