2726
خودت هم ار گا  سم ميشي؟دخ  ول هم دارين؟ اخه چطوري ميشه😂😂😂 من از ترس عواقبش خشكههه خشك ...

اره خودمم میشم 

دخول هم کامل داریم 

در پوزیشن های مختلف، من حتی میشینم روش🤣

هیچ مشکلی هم ندارم بعدش

شروع ک ش خشکی تموم‌میشه نباید عجله کنی اصلا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم دم به دقیقه این مطب بودم اون مطب بودم😣😣 چندبارم رفتم آزمایشگاه😔 فک کنم اونجاها گرفتم

سلام یاس جون 

خوبی 

ای بابا چقدر داری اذیت میشی تو بارداری تو 

بابای منم کروناش مثبت شده

نمیدونم من گرفتم یا نه

اره ١٨ هفته بودم تستم مثبت شد چه علايمي داري؟ من آزيترومايسين خوردم البته متخصص عفوني ميگفت كلروكي ...

من سرفه های خفن،گلو درد شدید و سردرد و بدن درد

چشمام داره ازکاسه در میاد

به دکترم نگفتم بگم موقع زایمان اذیتم میکنه

بزار همون موقع تست گرفتن ببینن که ایمن سدم و IgG دارم کافیه

آزیترومایسین رو چندساعت یکبار میخوردی؟

یک بسته بگیرم کافیه؟

سفکسیم چی؟

نمیدونم مگه بیماری ویروسی آنتی بیوتیک تاثیر داره که دکترها میدن🤔🤔

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
2728
ياس مگه سركار رفتي دوباره كه علايم داري؟ من كه هنوز سركار ميرم 😰 

نه هنوز نرفتم مرخصیم ۱۹ مرداد تموم میشع اما دیگه نمیرم

به دکترم میگم یا مجدد استعلاجی بزنخ یا مرخصی زایمانمو شروع میکنم

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
مبارك باشه خيلي قشنگه♥️حضرت عباس پشت و پناهش.. چرا نچيدي؟مامان تنبل..

گفتم ک کرونا بابام مثبت شده ، یکم از وسایلم خونه مامانمیناست 

اونام خودشونو قرنطینه کردن 

حالا ی ۱۵ روز دیکه قراره بیان برام بچینن

سلام یاس جون  خوبی  ای بابا چقدر داری اذیت میشی تو بارداری تو  بابای منم کروناش مث ...

می بینی شانس من بدبخت رو مانامونا😣😣😣

یعنی فقط کرونا کم داشتم

کلکسیونم تکمیله😔

خدانکنه بگیری

خیلی سخته خیلی

خیلی درد دارم دارم می میرم

نه بابا سارا هنوز اتاق شو‌ نچیدم  اره اسم انتخاب کردیم شوهرم دوست داره بذاره امیر عباس، م ...

چه اسم قشنگی😍

منم اسم فسقلی رو گذاشتم امیرعلی😍

البته اگه مامانش تا اون موقع زنده بمونه که بزرگ شدن فسقلیش رو ببینه😔

می بینی شانس من بدبخت رو مانامونا😣😣😣 یعنی فقط کرونا کم داشتم کلکسیونم تکمیله😔 خدانکنه بگیری ...

ناراحت شدم عزیزم 

همینجوری بارداری سخته به ما ک مشکل نداریم سخت میگذره چه برسه ک اینجوری هم بشی 

چه اسم قشنگی😍 منم اسم فسقلی رو گذاشتم امیرعلی😍 البته اگه مامانش تا اون موقع زنده بمونه که بزرگ ش ...

مرسی عزیزم 

اتفاقا دیشب شوهر من میگفت اگه بعدا دوباره حامله شدی پسر باشه اسمش و بذاریم امیر علی 

این چه حرفیه دختر 

چند هفته دیگه تحمل کنی امیرعلی تو میگیری بغلت و لذت شو میبری 

ببخشید کوثر جون دیروز وسط صحبت نتم تموم شد دیگه منم وقت نکردم بزنم ....نه دیگه بعضی موقع ها رو نده ب ...

خواهش عزیزم 😘منم نتم رو ب اتمامه از ۲۰ گیگ تو دو هفته مونده یک گیگ😟

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
اره خودمم میشم  دخول هم کامل داریم  در پوزیشن های مختلف، من حتی میشینم روش🤣 هیچ مشکلی ...

مونا تو رو خدا رعايت كن دختر اين هفته اخر بسلامت بگذره من استرس گرفتم تو رو اون بالا تصور كردم😂😂😂

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
یا نامه هموروییدم میتونی بگیری و یا فشارخون

واس جور کردنش میتونم بابامو دیشب گفتم منو ترسوند ک از حالا با دروغ میخوای بچه بیاری عواقب داره منم ترسیدم

موندم چیکار کنم خیلی میترسم 😭

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
میگن باقلا زردی میاره 

ن باعث فاویسم میشه من تو کل حاملگی دیشب اولین بار بود خوردم

البته بعضی دکترا میگن اینا ژنتیکیه

سلام بچه ها خوبيد؟ نميدونم هنوز مسي رو ميشناسم🤣يا منو يادتون هست

سلام عزیزم خوبی 

نمیدونی چقدر فشار اوردم ب مخم ک یادم بیاد دختر😂 الانم ی چیز ضعیفی یادم میاد

2706