2733
2734
زنگ زدم اونجا گفتن واسه هفته بعد این هفته اصلا وقت نداریم ،شوهرمم هفته بعد نیست شانسا ،حالا سونو ۳۰ ...

نه سونو ٣٠ هفته سونو معمولي هست كه همون حدود ٨٠-٩٠ تومن ميشه مثه سونو قلب..آب دور بچه و پوزيشن جنين و وزنش و چيزاي معمولي بررسي ميشه،سونو سلامت نيست.

مگر دكترت سونوي خاص ديگه ايي درخواست داده باشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه سونو ٣٠ هفته سونو معمولي هست كه همون حدود ٨٠-٩٠ تومن ميشه مثه سونو قلب..آب دور بچه و پوزيشن جنين ...

نه فقط  سونو معمولی ،چیز خاصی تو نسخه ننوشته بود،زنگ زدم مطب منشی خیلی گیر داده برو پیش فلان طرف ،دکتر خودش چیزی نگفت ،اینا هم گویا با اون طرف قرارداد دارن مریصاشونو میفرستن اونجا ،وگرنه چرا انقدر گیر میدن ، 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
نه فقط  سونو معمولی ،چیز خاصی تو نسخه ننوشته بود،زنگ زدم مطب منشی خیلی گیر داده برو پیش فلان طر ...

مگه اخرین سونو مال ۳۲ هفته نیست؟

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2731
مگه اخرین سونو مال ۳۲ هفته نیست؟

همون حول حوش ۳۰ دیگه ،برای من دکترم گفت واسه بررسی وزن جنین و این چیزا نوشت ،ولی اکثرا تو ۳۰ هفتگی میرن 

شما که دوقلو داری باید اهن 2 برابر مصرف کنی چه زیر 12 باشه چه نباشه

من که همگلوبینم ۹.۴ بود تو آزمایش ۲۸ هفته😤 مینور هم هستم

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2738
من که همگلوبینم ۹.۴ بود تو آزمایش ۲۸ هفته😤 مینور هم هستم

برا من ۱۰ نرمالم از ۱۱ تا ۱۵

هماتوکریت هم ۲۹ درصد نرمال از ۳۵ تا ۴۶

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
همون حول حوش ۳۰ دیگه ،برای من دکترم گفت واسه بررسی وزن جنین و این چیزا نوشت ،ولی اکثرا تو ۳۰ هفتگی م ...

دیگه بعد این سونو نداریم دیگه نه؟

برا من ۱۰ نرمالم از ۱۱ تا ۱۵ هماتوکریت هم ۲۹ درصد نرمال از ۳۵ تا ۴۶

نرمال هموگلوبین آزمایشگاهی که رفتم حداقلش ۱۳ بوده، نمی‌دونم حالا با مصرف دو برابر آهن فرقی کرد یا نه

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم

بستگی داره بعضی دکترا با توجه به شرایط مادر و بچه بازم مینویسن ،ولی مهماش همون سونو قلب و ان تی و انومالی و سی هفتگی هست 

2706