2703
2553
عه نمیدونم چرا پس ازمایشای قبلیم نشون ندادن قندمم نرمال گذاشتم جواب ازمایشو بگیرم بعد کیک یخچالی در ...

چند بود قندت؟

خوشبحالت كوثر من كه كابوسم شده ازمايش قند😅

چند بار ازت خون گرفتن؟

ناشتا و يك ساعت و دو ساعت و سه ساعت بعد پودره؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی داغونم کوثر دعام کن

حتما خواهرم

ان شالاه ب زودی حاجت بگیری😘

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
سلام خواهری حالت چطوره؟   حکمت خدا بود ای یو ای من منفی شد... سه، چهار روز بعد شوهرم کرونا گر ...

سلام عزیزم ممنون تو خوبی

ای بابا ان شالله ک سریع خوب میشه نگران نباش خوب بهش رسیدگی کن مراقب خودتم باش مبتلا نشی

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2456
منم هموگلوبین خونم پایینه که دکترم قرص آهن رو دوتا در روز کرده برام، در کل پایین بودن هموگلوبین و هم ...

شما که دوقلو داری باید اهن 2 برابر مصرف کنی چه زیر 12 باشه چه نباشه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
چند بود قندت؟ خوشبحالت كوثر من كه كابوسم شده ازمايش قند😅 چند بار ازت خون گرفتن؟ ناشتا و يك ساعت ...

یبار ناشتا گرفت ۷۲ یک ساعته۱۱۹ دو ساعته ۱۰۸

نگران نباش مال تو هم نرماله نشین از الان فکر کن بهش

ناشتا انجام دادمش چقدرم ک حوصله سر بره این خسته شدم اونجا همش نشسته

خب خداروشکر راحت شدی

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
2714
یعنی من هربار گفتم ، تو فکرکردی نشستم دارم تخمه میشکنم؟😐😐 واقعا از تو توقع نداشتم،هوش خوبی داشتی ...

فقط یبار گفتی تخمه میشکنی😑😑

من همییییشه هوش خوبی داشتم و دارم 🙂🙂🙂

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
😁😁😁 آره والا،اتفاقا چندروزی پادرد داشتم 😁😁 وقت نمیکنم باورکن، دیشب به شوهرم میگفتم ما چرا یه ...

همه خوبیم عزیرم خداروشکر

نه دیگه سونو ندارم فعلا

خیلی خوب گفتی دیگه خیالم از بابت تو حداقل راحته که از پس خودت برمیای😁😁 یه چندتا مادرشوهر اینجا د ...

کدومان ؟🤣🤣🤣

بچه ها من دو تا سونو ان تی و انومالی رو رفتم میلاد غرب همون میلاد غرب میرم پیش دکتر دیگه مشکل نداره ...

منم انومالی رفتم پیش گرامی

خیلی کارش خوبه دقیق و باحوصلس

شعبه الوند تو ارژانتین هم میره روزای شنبه تا سه شنبه فک کنم

زنگ بزن شاید اونا زودتر وقت بدن

منم انومالی رفتم پیش گرامی خیلی کارش خوبه دقیق و باحوصلس شعبه الوند تو ارژانتین هم میره روزای شنبه ...

زنگ زدم اونجا گفتن واسه هفته بعد این هفته اصلا وقت نداریم ،شوهرمم هفته بعد نیست شانسا ،حالا سونو ۳۰ هفتگی به اندازه انومالی مهمه ؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2706