2726

@zahra1992   تست زدی خواهر؟

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ چشم😉

میگم من جواب ازمایشمو گرفتم همشنرماله ب جز هموگلوبین و هماتوکریت کنارش L زده

چیز بدی ک نیست؟

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

اه این تبلیغه رو ک زدن بدترش کردننن لعنتیا😑 اخه سایت زنونه و کاشت مو

2728
اه این تبلیغه رو ک زدن بدترش کردننن لعنتیا😑 اخه سایت زنونه و کاشت مو

خخخ مگه زنا مو کاشت نمیکنن

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خخخ مگه زنا مو کاشت نمیکنن

ن والا ن دیدم و ن شنیدم😂

آره خدایی

ثمین من قرار بود پریود شدم زنگ بزنم مرکز ببینم اگه ای یو ای انجام میدن برم برای سونو روز 4شنبه پریود شدم زنگ زدم گفتن فعلا انجام نمیدیم به خاطر کرونا الان من چیکارکنم که شانس بارداریم بیشتر بشه با توجه به این که گفتن هیچ کدومتون مشکلی ندارین البته مامای مرکز گفت تو یکم تنبلی تخمدان داری

بچه ها من دو روز همش بی حوصله ام ، همش دلم میگیره  ☹️😔

همه روحیه نمونده براشون همش واس کروناس

نه یه روز خوبم یه روز نه فکر کنم من نه ماهو اینجوریم. 

سلام مریم جون

خوبی؟

فندوق خاله خوبه؟😍

خودت بهتری؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
ان‌شاءالله از این به بعد راحت و بی دغدغه بخوری و تپلی بشین هر دو😊

پرسا جونم خوبی؟

پسرا خوبن؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
سلام فاطمه جان خوبی فندوقت خوبه😍😍😍😍😍هزار الله اکبر خیلی خوشحال شدم گلم  قربونت ماهم خوبیم ...

فدای دل مهربونت بشم من💝😍😍😍🧡

عزیزدلمی

ان شاءالله همیشه خوب باشید💛💛💛💛💛

سلااااااااااااااام

خوبید؟

چرا اینقدر خلوته؟

میگم من جواب ازمایشمو گرفتم همشنرماله ب جز هموگلوبین و هماتوکریت کنارش L زده چیز بدی ک نیست؟

منم هموگلوبین خونم پایینه که دکترم قرص آهن رو دوتا در روز کرده برام، در کل پایین بودن هموگلوبین و هماتوکریت نشون دهنده کم خونیه

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2706