2726
مادر شوهر من خیلی آدم بدی نیست اما نمیدونم چرا هرچند وقت ی بار ی داستانی درست می‌کنه که دلخور میشم ا ...

میگم دیگه تو اون مواردم خواهرشوهر بی تاثیر نیستن من تجربشو دارم میگم. مامانت هم سلامت باشه همه کارای دختر میوفته گردن مامانای بیچاره 😍😍😍

سلام منم چند رور نبودم چه اتفاقاتی افتاده انشاله خیره

سلام عشقم 

صفحه ی قبل گفتم اینا اما تو بله ویس میدم برات 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشالله چه خوش اشتهاس مادرشوهرم تو هم نه خودش كمك ميكنه نه دوس داره كسي بياد كمكت نع دوس داره بري ...

خخخخ فک کنم اون روز حالش خوب نبود😅 دختراش هم بهش گفتن چه حرفایی میزنی! منم دیدم دختراش مخالفش شدن حرفی نزدم😬

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2728
خدا حفظ کنه مامانت رو یا شما میری یا مامان میاد بهش فکر نکن از الان  

ان‌شاءالله خدا همه مامان ها رو حفظ کنه همچنین مامان شما رو ، وجودشون برکته، ممنونم ⁦❤️⁩

گفتی پریسا واقعا؟؟ دمت گرررم بابا جیگرم حال اومد 😁😁

بله که گفتم در این حد که باید جواب بدم بعدا حرص نخورم😂😂😂

میگم دیگه تو اون مواردم خواهرشوهر بی تاثیر نیستن من تجربشو دارم میگم. مامانت هم سلامت باشه همه کارای ...

خدا به همشون عقل و درک بده تا ما راحت بشیم 😅 

بله که گفتم در این حد که باید جواب بدم بعدا حرص نخورم😂😂😂

خیلی خوب گفتی

دیگه خیالم از بابت تو حداقل راحته که از پس خودت برمیای😁😁

یه چندتا مادرشوهر اینجا داریم که من خیلی وقته نقشه ی قتلشونو دارم میکشم

با این حساب مادرشوهر تورو از لیستم حذف کردم

خیلی خوب گفتی دیگه خیالم از بابت تو حداقل راحته که از پس خودت برمیای😁😁 یه چندتا مادرشوهر اینجا د ...

خخخخخ دمت گرم که بهم اعتماد کردی😂

ببخشید دیر شد چندبار امتحان کردم نیومد

ااا دستت دردنکنه عزیزممممم

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
حیف اون موقع نبودم ببینم برای دختراش چیکارا کرده ولی خب الان واسه من دور برداشتن😏 همسرم میگه ی گوشم ...

آره بابا بی خیال

بهش بگو چشم ولی کارخودتو بکن😉

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
خیلی خوب گفتی دیگه خیالم از بابت تو حداقل راحته که از پس خودت برمیای😁😁 یه چندتا مادرشوهر اینجا د ...

سلام.نبات.خوبی؟نبات من الان ۴ماهه پریود میشم.هربار ۲۰تا۲۵روز طول می‌کشه.بنظرت چیکار کنم؟حوصله دکتر رفتنم ندارم

سلام خوشگلا 

@samin11   خوبي 

عيدتون مبارك ايشالله به بركت اين عيد و باران رحمتش از شر اين ويروس خلاص بشه دنبا 

من اعلان هام كار نميكنه چرا؟ اصلا نميفهمم اگر منشن كنين من رو🥺

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
2706