2726
منم اتفاقا ویتامین دی پایین بود.جالبه قبلا بیشتر پادرد میکرفتم الان که قرص ویتامین دی میخورم خیلی بن ...

آره دقیقا

مخصوصا که درد پام خودبه خودم خوب شد

یعنی میگم اگه از ویتامین دی بود باید دردش ادامه پیدا میکرد دیگه

ولی به هرحال ویتامین دی به استخون ربط داره

احتمالا موقع عصبی شدنم اون قسمتی مستعد میشه که یه کمبودی داره

نبات جون زاییدن تو خونه که عالیه ،به دور از محیط پرلسترس بیمارستان ،ولی الان دیگه فرق نمیکنه فقط پیگ ...

نه بابا روشنک

نگران نباش عزیزم

خوندم چی شده

خداروشکر هم تو ان اس تی مشخص شد که انقباض نداری هم معاینه شدی و معلوم شد دهانه ی رحم بسته ست

بالاخره این آخرا دردای کاذب هست، انقباضای نامنظمم هست

اگه خدایی نکرده چیزی بود مشخص میشد تو معاینه

استرس و از خودت دورکن،یه چندروز استراحتتو بیشترکن،ان شاءالله به وقتش و با سلامتی دخملی رو به دنیا میاری 😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای بابا من عاشق تخمه ام و همیشه دنبال فرصت 😂 فک کردم واقعا نشستی به تخمه شکستن🤣

یعنی من هربار گفتم ، تو فکرکردی نشستم دارم تخمه میشکنم؟😐😐

واقعا از تو توقع نداشتم،هوش خوبی داشتی یه زمانی 😁😁

ای بابا نبات این پسرچه چلاغتم کرد؟🥴 چطوری؟

😁😁😁

آره والا،اتفاقا چندروزی پادرد داشتم 😁😁

وقت نمیکنم باورکن، دیشب به شوهرم میگفتم ما چرا یه دوروز بیکار نمیشیم آخه؟همش بدو بدو

قربونت برم،بد نیستم

تو چطوری؟ فسقلا خوبن؟ کی سونو داری دیگه؟

2728
@دریا۶۲۶۶   @چهارچنگولی   @nagen77   بچه ها اون تاپیک ترکید بیایین اینجا

سلام دختراااا خوبین 

خدا جونم پناهم باش خودت از دلم خبر داری برام معجزه کن(میشه یه صلوات واسه حاجتم بفرسی 🥹)
شکنم انگار سفتیش بهتر شده ولی درد دارم یه مقدار هم شکمم درد میکنه هم کمرمم ،حالا ان شاءالله خطر رفع ...

خدا رو شكر كه بهتري

دراز بكش پاتو بزن به مبل يا ديوار يا جاي بلندي

خيلي تاثير داره دردت كمتر ميشه

من اره خدا رو شكر🌹

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
آره منم اینجوریم آخه میگن اونایی که نینیشون پسره اینجور میشن حالا نمیدونم من چه مرگمه به خدا الان دا ...

كلا بارداري گر گرفتگي داره،هر چي جلوتر ميري هم بدتر ميشه..ايشاللله زودتر هوا خنك بشه و بهتر شيم

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
كلا بارداري گر گرفتگي داره،هر چي جلوتر ميري هم بدتر ميشه..ايشاللله زودتر هوا خنك بشه و بهتر شيم

آره ولی آخرامون میوفته فصل پاییز اون موقع هواخنکه. این مرداد بره حالمون خوب میشه. 😣😣😣😣

نه بابا روشنک نگران نباش عزیزم خوندم چی شده خداروشکر هم تو ان اس تی مشخص شد که انقباض نداری هم مع ...

فدات شم نبات جون ،خدا پسریتو برات حفظ کنه ،من از خدامه که به وقتش بدنیا بیاد که برا بچه اتفاقی نیفته ،اره چند روز استراحتمو بیشتر میکنم که خطر بگذره ،مرسی به یادم بودی و برام پست گذاشتی 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
مبارکه گلم هممون اینجوریم ولی یه مدت بگذره میبینی خیلی خوبه تو بازار هم لنگه نداره حالا صبر کن من خو ...

مرسی عزیزم ...شوهرم که میگه خیلی قشنگه منکه به دلم نمیشینه خداکنه بندازیم قشنگ باشه 

ونك معروف تره  بعدش مسعود  بعدش بهار  الان كه رزاقي ديگه ميگه هرجا خواستي برو نسبت ...

من ونک سی دی مارکرا رو دادم مشکل نداشتم یعنی مشکل ایمنی ندارم ندا؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خب بي بي هم حتما بگيم فحش ميدي

قطعا شک نکن خخخخخ

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
گفتن تا ۵روز میتونی پهن کنی اگه خوشت نیومد بیاری عوض کنی 

خوبه که پس غصه خوردن نداره که اگر پهن کردی دیدی خوب نیست ببر عوض کن

2706