2737
2739
عه خب خانوم دکتر اینو دیگه نمیدونم🙃 من که هم آمپول میزنم هم شیاف مصرف میکنم هم قرص میخورم😁 کلا با ...

خب تو کلا شرایطت فرق داره

دوقلو داری

بارداری دوقلویی روالش متفاوته 

دکتر نیستی بلد باشی که 😎😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😁😁😁 اصلا نمیراری دلداریت بدنا

خواستم روشنش کنم🤣🤣🤣

خو سارا میگفت سونو واژیتال چند میل بیشتر نشون میده

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
2731
قرص ايزوكسوپرين ميخوري پريسا؟روزي يدونه؟از چند تا چند هفته بايد بخوري؟

من از زمانی که پدربزرگم فوت شد و خبر یهویی شنیدم دکترم برام نوشت تقریبا ۲۰ هفته بودم، از همون موقع دارم میخورم ، اوایل ۸ ساعت ، الانم مدتیه ۱۲ ساعتش کرد

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
خخخخخخ نمی‌دونی چه پادشاه اعظمی هم هستم😂😂😂

خوشا بحالتتتتت

یاد روزای پادشاهی خودم افتادم 😫

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
2738
من از زمانی که پدربزرگم فوت شد و خبر یهویی شنیدم دکترم برام نوشت تقریبا ۲۰ هفته بودم، از همون موقع د ...

نگفته تا هفته چند بخور؟واقعا موثر بود برا درد زير شكم؟اخه به منم گفته درد داشتي تا چند روز بخور ولي باور نميكنم قرص به اين كوچيكي اثري داشته باشه😅😅

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

هیچ ننه ای مثل من نیست

مواد ناهارمو درست کردم ولی برنج نزاشتم

دیدم پسرک دوتا موز خورد،خیالم راحت شد فعلا گشنه ش نمیشه،ناهار و ول کردم نشستم به تخمه شکوندن با شما 😁😁

خیلیم نمونه م😜😜

حالا که اینجایی میشه ب من کمک کنین

من روز ۳۰سیکل ک دیروز باشه چندتا لکه دیدم ببخشید ببخشید نوارم گذاشتم یکم کثیف شد.ولی ازدیشب وامروز نوار گذاشتم سرویس رفتم دیگه خبری نیست.اقدامیم یعنی چیه؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
خوشا بحالتتتتت یاد روزای پادشاهی خودم افتادم 😫

عزیزم😁 حالا من بعد این دوره پادشاهی باید به دوره کوزت واری برسم چی 😂😂😂😂

نگفته تا هفته چند بخور؟واقعا موثر بود برا درد زير شكم؟اخه به منم گفته درد داشتي تا چند روز بخور ولي ...

اصلا برهان و دلیلت منو کشت 😂 من اصولاً دکتر هرچی بگه انجام میدم چون هم خیلی محتاطم هم خیلی ترسو😁 اصلا هم تو خوردن این قرص تعلل نکردم، فعلا قرار بخورم هنوز نگفت تا کی ، ولی فک کنم بعد ۳۴ هفته قطع می‌کنه آمپول و قرص 

2706