2733
2734

😭😭😭

حالم خوب نیست 

بابام بخاطر من یهو توپید به داداشم

الان منو داداشم داریم یواشکی گریه میکنیم 😭😭😭

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
خانوما یه سوال ما میخواسیم ال ای دی بخریم الان سامسونگ دارم راضیم ولی پارسال افتادزمین و خش افتاده د ...

ایکس ویژنم مارک‌‌خوبیه ،خواستی بخری ایکس ویژن بخر

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم ایشالا 

نازنین جون مبارکه ،بسلامتی انتقال دادی ،ان شاءالله ‌که خبر مثبت شدنتو میای بهمون میگی 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
نه بابا چته مگه عین خیالشونه.چرا باورم نشه عادیه شونه منو میزد سرش بچش تو کشوهام هزار تا خرابکاری د ...

برا تو هم ننه هاشون يه عذرخواهي نميكرد بچه خرابكاري ميكرد؟حالا من باشم از خجالت اب ميشم بچم خونه مردم رو خراب كنه و كلي شرمنده ميشم.خاك تو سرشون واقعا😄

خدا ما رو از دست اين قوم الظامين نجات بده

واقعا مراعات نميكنن خودشونو ميزنن به نفهمي..منم همينطور حرص ميخورم😂

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2728
نه بابا چته مگه عین خیالشونه.چرا باورم نشه عادیه شونه منو میزد سرش بچش تو کشوهام هزار تا خرابکاری د ...

به شوهرم گفتم بچمو ميبرم خونه ش بايد بزنه يچيز با ارزشش رو بشكنه منم پا بندازم رو پا به روو خودمم نيارم😂😂

ولي اينا همش فانتزيامه تو واقعيت نميتونم انجام بدم

مباک باشه کوثر جون اسم قشنگیه.یه توصیه از من اینکه اگه میخوای زده نشی اصلا اسمشو هی به زبون نیارید ت ...

بهار جون اخه اگه به بقيه اعلام نكني كه اسمش فلانه،هي هر روز برات اسم انتخاب ميكنن و همه صاحب نظر ميشن فك ميكنن خودت بلد نبودي اسم بذاري

نازنین جون مبارکه ،بسلامتی انتقال دادی ،ان شاءالله ‌که خبر مثبت شدنتو میای بهمون میگی 

سلام عزیزم مرسی فدات شم ایشالا 😍😍خوبی روشنک جون اتفاقا دیروز نتونستم منشنت کنم ازبچه هامیپرسیدم گفتن روشنک جون نیومده خیلی وقته ، برای پرنسست خرید کردی  😍😍😍

2738
برا تو هم ننه هاشون يه عذرخواهي نميكرد بچه خرابكاري ميكرد؟حالا من باشم از خجالت اب ميشم بچم خونه مرد ...

وااای دقیقا جاری من این شکلیه به منم میگه اینقد پسرتو اذیت نکن بدارهرکاری دوس داره بکنه 😞😞😞

😭😭😭 حالم خوب نیست  بابام بخاطر من یهو توپید به داداشم الان منو داداشم داریم یواشکی گریه م ...

عزیز دلم خوبی خیلی ناراحت شدم بابات هم الان فشار زیادی روشه هرکدومتون یه نوعی مشکلات خودتونو دارید 

سلام خانوما میدونید دی اف ای اسپرم باید چندباشه که نرمال باشه؟ 🛑🛑🛑🛑

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
وااای دقیقا جاری من این شکلیه به منم میگه اینقد پسرتو اذیت نکن بدارهرکاری دوس داره بکنه 😞😞😞

تو هم اذيت نكن بزار خراب كنه بشكنه😄😄😄

تو هم اذيت نكن بزار خراب كنه بشكنه😄😄😄

من اخه خوشم نمیاد حتی یه دوستی دارم واقعا دوس ندارم دیگه بیاد خونمون دوتابچه داره ببین یعنی براش مهم نیس بچش کوچیکه نارنگی رو میذاشت روزمین باپاش له میکرد رو مبلای نو من هندونه میذاشت توظرف جلوش میذاشت بچشم بادست میچلوندش یا میره محوکم میکوبه به تلویزیون ..من روتمیزی خیلی حساسم یامثلا سرمیز لیوان دوغ و کاسه سالاد رو برمیگردونه 😐😐😐😐بخدا تا اونا بخوان برن خونشون من نصف جون میشم 

دخترا توتاپیک انا بیشتر انتقالیا روز دهم بیبی چکشون منفی میشه یاخدا از استرس دارم میمیرم 

روز دهم خيلي زوده كه ميزنن

مگه نبايد١٤ روز بگذره؟

2706