2737
2734
این آقاهه کی بوده دقیقا؟چکاره ست اونجا؟ همه ی مراجعین و سوار ماشینش میکنه میره کمکشون کنه؟ ایییینقد ...

😢 آخه دوتا خانم هم اونجا بودن درجریان بودن ک باهام میاد

و حتما یه کاره ای هستن وگرنه پروندم ک زیر دستش نیس

😢 یه جوری شدم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
هی هم میگه اون آقا مهربونه عمو و داداش گفتنش بخوره تو سرش

😭😭

از بابام بزرگ تر میخوره آخه 

ولی چیکار کنم خب مهربونه تازه مامانمم دعوا کرد گفت یکم به بچه ها رسیدگی کنین 

همش نصیحتم میکنه میگه قوی باشم نترسم 

نمیدونم چیکارس ولی تمام پرونده ها اول دست اینه بعد میره پیش قاضی

تو اتاقشم دوتا خانم دیگه هستن ک درجریان حرفا و موضوعاتم هستن 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا بهم ریختم!!! 

این چه کاری بود کردم 😭😭😭

تازه با گوشیش به مامانمم زنگ زدم ک بیاد بالا😭

همه ی موضوع زندگیمم میدونه 

بهم گفت هرچی هست بگو من میخوام کمکت کنم

بعد خیلی تاکید کرد گف باباش کار دیگه ای نکرد منم گفتم ن

فقط موضوع داماده رو نگفتم چون قطعا فکر میکرد خودم میخارم😢

😢 آخه دوتا خانم هم اونجا بودن درجریان بودن ک باهام میاد و حتما یه کاره ای هستن وگرنه پروندم ک زیر ...

اومدنش به کنار

تو وقتی باهاش تو ماشین تنها بودی نباید اون ماجراهارو تعریف میکردی

چرا وقتی تو اتاق بودین و اون دوتا خانمه بودن تعریف نکردی؟

2728
😭😭 از بابام بزرگ تر میخوره آخه  ولی چیکار کنم خب مهربونه تازه مامانمم دعوا کرد گفت یکم به ب ...

از بابات بزرگتر باشه، مگه این دلیل میشه؟

هرکس هست و هر سنی داره نباید سریع اعتماد کنی و فاصله رو کم کنی

حالا از این به بعد بیشتر حواستو جمع کن

ان شاءالله که خیره

شایدم بنده خدا فقط قصدش کمک بوده ولی به هرحاااال تو باید موقعیت ها رو بشناسی

ای بابا بهم ریختم!!!  این چه کاری بود کردم 😭😭😭 تازه با گوشیش به مامانمم زنگ زدم ک بیاد ...

حالا فکرتو درگیر نکن

تموم شد رفت

ان شاءالله خیره

از این به بعد حواست باشه

سعی کن مامانتم همراهت باشه، لزومی نداشت مامانت بره قایم شه،کنارت بود بهتر میشد

ماشاءالله یجوریم باور کرده و رفته خودشو قایم کرده که هیچ رقمه نتونستی پیداش کنی

اومدنش به کنار تو وقتی باهاش تو ماشین تنها بودی نباید اون ماجراهارو تعریف میکردی چرا وقتی تو اتاق ...

نمیدونم 

آخه خودش گف گوشمالی بده برو سر زندگیت 

من گفتم ن دلایل دیگه ای هم دارم 

دیگه ام نمیخام برم

گفت بهم بگو من کمکت میکنم 

منم گفتم

گفت این مریضه، طلاق بهترین راهه تو حیفی جونی آنقدر استرس نداشته باش

جلو مامانمم داشتم یه چیزایی به خانومه توضیح میدادم تند تند با گیره تو دستم بازی می‌کردم ناخواسته 

آقاهه ب مامانم گف ببین چقدر استرس داره 

تنهاش نزارید پشتش باشید 

حالا فکرتو درگیر نکن تموم شد رفت ان شاءالله خیره از این به بعد حواست باشه سعی کن مامانتم همراهت ...

4 کوچه اونور تر از دادسرا ته کوچه بود 😐

بخدا من کل کوچه هارو گشتم نبود 

دادسرام یه جایه ک وسطه اطرافش کلی کوچه و خیابونه

2738
از بابات بزرگتر باشه، مگه این دلیل میشه؟ هرکس هست و هر سنی داره نباید سریع اعتماد کنی و فاصله رو کم ...

همین موضوع رو به هرکی دیدم تعریف کردم😐 هیچکس نگفت مواطب باشم 

همه گفتن اخیی چه مهربون 🤕

حالا فکرتو درگیر نکن تموم شد رفت ان شاءالله خیره از این به بعد حواست باشه سعی کن مامانتم همراهت ...

فردا با بایام میرم

نمیدونم  آخه خودش گف گوشمالی بده برو سر زندگیت  من گفتم ن دلایل دیگه ای هم دارم  د ...

ان شاءالله خیره و بتونه کمکت کنه

حالا فردا جلوی س حواست باشه رفتاری نکنی که حساس بشه

ان شاءالله خیره و بتونه کمکت کنه حالا فردا جلوی س حواست باشه رفتاری نکنی که حساس بشه

فقط خداکنه به تته پته نشم😞

تو یه اتاق ک یه آقا و 3 تا خانومه سعید و بابامم هست شاید مادرشوهرمم بیاد خیلی سختم میشه

نمیدونم منکه حسم بهش مثبت بود 

خدا کمکم کنه

آخه چقدر من خنگم😭

اه اه کلی هم تو اتاق جلوشون زار زدم 

😐😐😐😐😐😐 به کیا گفتی؟

مامانم، زن عموم(خیلی مهربون و دوست داشتنیه دختر عموی مامان بابامم هست) 

بابام،  😑 دیگه ام کسی رو ندیدم 

2706