1803
1804
سلااااااااااااااام خوبید؟ چرا اینقدر خلوته؟

سلام عزيزم

خوبي؟فسقل خوبه؟

انومالي رفتي؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
عه نمیدونم چرا پس ازمایشای قبلیم نشون ندادن قندمم نرمال گذاشتم جواب ازمایشو بگیرم بعد کیک یخچالی در ...

چند بود قندت؟

خوشبحالت كوثر من كه كابوسم شده ازمايش قند😅

چند بار ازت خون گرفتن؟

ناشتا و يك ساعت و دو ساعت و سه ساعت بعد پودره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی داغونم کوثر دعام کن

حتما خواهرم

ان شالاه ب زودی حاجت بگیری😘

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

سلام خواهری حالت چطوره؟   حکمت خدا بود ای یو ای من منفی شد... سه، چهار روز بعد شوهرم کرونا گر ...

سلام عزیزم ممنون تو خوبی

ای بابا ان شالله ک سریع خوب میشه نگران نباش خوب بهش رسیدگی کن مراقب خودتم باش مبتلا نشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
منم هموگلوبین خونم پایینه که دکترم قرص آهن رو دوتا در روز کرده برام، در کل پایین بودن هموگلوبین و هم ...

شما که دوقلو داری باید اهن 2 برابر مصرف کنی چه زیر 12 باشه چه نباشه

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
1805
چند بود قندت؟ خوشبحالت كوثر من كه كابوسم شده ازمايش قند😅 چند بار ازت خون گرفتن؟ ناشتا و يك ساعت ...

یبار ناشتا گرفت ۷۲ یک ساعته۱۱۹ دو ساعته ۱۰۸

نگران نباش مال تو هم نرماله نشین از الان فکر کن بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناشتا انجام دادمش چقدرم ک حوصله سر بره این خسته شدم اونجا همش نشسته

خب خداروشکر راحت شدی

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
یعنی من هربار گفتم ، تو فکرکردی نشستم دارم تخمه میشکنم؟😐😐 واقعا از تو توقع نداشتم،هوش خوبی داشتی ...

فقط یبار گفتی تخمه میشکنی😑😑

من همییییشه هوش خوبی داشتم و دارم 🙂🙂🙂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....
😁😁😁 آره والا،اتفاقا چندروزی پادرد داشتم 😁😁 وقت نمیکنم باورکن، دیشب به شوهرم میگفتم ما چرا یه ...

همه خوبیم عزیرم خداروشکر

نه دیگه سونو ندارم فعلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1771
خیلی خوب گفتی دیگه خیالم از بابت تو حداقل راحته که از پس خودت برمیای😁😁 یه چندتا مادرشوهر اینجا د ...

کدومان ؟🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من دو تا سونو ان تی و انومالی رو رفتم میلاد غرب همون میلاد غرب میرم پیش دکتر دیگه مشکل نداره ...

منم انومالی رفتم پیش گرامی

خیلی کارش خوبه دقیق و باحوصلس

شعبه الوند تو ارژانتین هم میره روزای شنبه تا سه شنبه فک کنم

زنگ بزن شاید اونا زودتر وقت بدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم انومالی رفتم پیش گرامی خیلی کارش خوبه دقیق و باحوصلس شعبه الوند تو ارژانتین هم میره روزای شنبه ...

زنگ زدم اونجا گفتن واسه هفته بعد این هفته اصلا وقت نداریم ،شوهرمم هفته بعد نیست شانسا ،حالا سونو ۳۰ هفتگی به اندازه انومالی مهمه ؟

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم همه خانمای چشم انتظار دامنشون سبز شه به امید خدااا❤❤                                                                     خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
یبار ناشتا گرفت ۷۲ یک ساعته۱۱۹ دو ساعته ۱۰۸ نگران نباش مال تو هم نرماله نشین از الان فکر کن بهش

ايشالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1794
همه خوبیم عزیرم خداروشکر نه دیگه سونو ندارم فعلا

من از انومالي كه ٤ هفته پيش دادم ديگه سونو نرفتم خيلي دلتنگم🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنگ زدم اونجا گفتن واسه هفته بعد این هفته اصلا وقت نداریم ،شوهرمم هفته بعد نیست شانسا ،حالا سونو ۳۰ ...

نه سونو ٣٠ هفته سونو معمولي هست كه همون حدود ٨٠-٩٠ تومن ميشه مثه سونو قلب..آب دور بچه و پوزيشن جنين و وزنش و چيزاي معمولي بررسي ميشه،سونو سلامت نيست.

مگر دكترت سونوي خاص ديگه ايي درخواست داده باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه سونو ٣٠ هفته سونو معمولي هست كه همون حدود ٨٠-٩٠ تومن ميشه مثه سونو قلب..آب دور بچه و پوزيشن جنين ...

نه فقط  سونو معمولی ،چیز خاصی تو نسخه ننوشته بود،زنگ زدم مطب منشی خیلی گیر داده برو پیش فلان طرف ،دکتر خودش چیزی نگفت ،اینا هم گویا با اون طرف قرارداد دارن مریصاشونو میفرستن اونجا ،وگرنه چرا انقدر گیر میدن ، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم همه خانمای چشم انتظار دامنشون سبز شه به امید خدااا❤❤                                                                     خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
نه فقط  سونو معمولی ،چیز خاصی تو نسخه ننوشته بود،زنگ زدم مطب منشی خیلی گیر داده برو پیش فلان طر ...

مگه اخرین سونو مال ۳۲ هفته نیست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه اخرین سونو مال ۳۲ هفته نیست؟

همون حول حوش ۳۰ دیگه ،برای من دکترم گفت واسه بررسی وزن جنین و این چیزا نوشت ،ولی اکثرا تو ۳۰ هفتگی میرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718