2733
2734
عنوان

دعوا با همسر وحرفای تحقیر کنندش

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 29 پست
یه چند روز باهاش یک کلمه حرف نزدم فقط مواقع ضروری داشت دیوونه میشد، ولی معذرت خواهی نکرد گه گاهی هم ...

جلوی ضرر رو‌از هرجایی بگیرید منفعته، از الان کوتاه بیاید دوروز دیگه نمیتونید جمعش کنید، هرچیزی در حد متعادل، نه دیگه بیش از حد کش بدید نه خیلی سریع ببخشید. اگر مجدد یک اشتباه رو تکرار کرد هربار اون حالت سر سنگینی رو طولانی تر کنید تا به بی احترامی کردن عادت نکنه

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرید، از همین الانم جلوی شوهرتونو بگیرید که بی احترامی دیگه نکنه، منظورم این نیست جنجال به پا کنید، ...

اگر قرار باشه هرکس بره خونه مادر شوهرش زندگی کنه که دیگه همه شرایط ازدواج رو پیدا میکنن، چه کاریه، اگر شرایط ازدواج و مسئولیت پذیری رو نداشت برای چی اقدام به ازدواج کرد، من نمیگم حواسش به مادرش نباشه اتفاقا وظیفشه به مادرش رسیدگی کنه اما برای اینکه پول جمع کنه واقعا مسخره ست همه رو به سختی بندازه تا کِی به کِی، معلوم نیست کِی هم قراره پولدار شه تا خونه خوب بگیره اونم تو جامعه ی داغون ما که به سختی میشه خرج شکم یه نفرو درآورد چه برسه به خونه خریدن و این چیزا، قیمتا سر به فلک کشیده هیچکسم نیست رسیدگی کنه، دیگه اونیکه که وضع مالی متوسط داره خیلی باید خوش خیال باشه که بتونه یه خونه ی خوب و باب میلش بخره. کسی که وضع مالیش عالیه بحثش خیلی فرق داره

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥

اینارو ول کنن

فقطططط نرووووو سمیییه

اگه بری نمیگن عروس خوبی بود ولی دیگه پاشدنت ازونجا با ایزد مننانه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
2731

من همسایه ی دیوار به دیوار مادرشوهر وجاری بودم هم خونه هم نبودیم....یه کارایی کردن بیاوببین بیشتراز ۹ماه نتونستیم بشینیم مستقل هم بودما....اون یکیون عروسشون دخترخواهرش بود از ترس اون یه کارایی کردن .....شریک هم بودن با مدروبرادرش دیگه واویلا بود...دیگه شوهریم دید چه ظلمی میکنن حقشو خواست جدا کنن بدن که کارشون به دعوا وآبروریزی وکتک کاری هم رسید ....من اول زندگیم ۵ماه برگشتم خونه ی پدرم موندم تا خونه بخریم اینا....یعنی حتی روزی که رفتیم وسایلامو برداریم خواهرش اومد دعوای حسابی راه انداخت که اومدم آبروتو ببرم به برادرش میگفتا میخواستن کل وسیله هامو بشکونن که زود زنگ زدیم ۱۱۰اومد بوسیله ی ۱۱۰ تونستیم از اونجا فرار کنیم زدن شیشه خونه رو هم شکوندن یه قیامتی به پا کرده بودن بیاوببین ....حالا فکرکنی آدمای شروری باشن ها ...نه اصلا اما دیونه شده بودن ....اینا تجربیات هس تو خونه ۴۰متری زندگی کردن بهتره پیش قوم شوهر زندگی کردن ....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
اگر قرار باشه هرکس بره خونه مادر شوهرش زندگی کنه که دیگه همه شرایط ازدواج رو پیدا میکنن، چه کاریه، ا ...

موافقم آخه ما خودمون خونه داریم جاشم خوبه، از همین حرصم میگیره به اندازه کافی داریم، دستمون به دهنمون میرسه ولی نمیدونم چرا اینو گفتن 

2738
اسی آفرین بهت معلومه آدم خود داری هستی منطقی باهاش صحبت کن و کوتاه نیا که اگه رفتی برای بچه ها تم با ...

آره الان یه هفته میگذره  از اون قضیه اصلا دیگه حرفشو نزده مهربون ترم شده نمیدونم نقششه یا قهره اصر کرده؟ 

الهی عزیزم چقدر سختی کشیدی

قربونت....آره والا تو اون پنج ماه که خونه ی بابام برگشتم موندم مثلا تازه عروس بودم ....هرروز گریه میکردم ودلتنگ شوهریم وخونه وزندگیم بودم....اما خداروصدهزارمرتبه شکر که باهام بود وکمکون کرد به اصطلاح معجزه کرد برامون پولمونو گرفت شوهریم وخونه خریدیم وشوهرم خداحفظش کنه پشتم دراومد زندگیمونو حفظ کرد وگرنه زندگیمون داشت از هم میپاشید....خدا رحم کرد فقط ....بخاطر خودخواهی ونامردی یه عده زندگیمون نابود میشد

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
قربونت....آره والا تو اون پنج ماه که خونه ی بابام برگشتم موندم مثلا تازه عروس بودم ....هرروز گریه می ...

قوم شوهر همش توقع بیجا دارن از عروس حالا دختراشون وببین براشون چکار میکنن

قوم شوهر همش توقع بیجا دارن از عروس حالا دختراشون وببین براشون چکار میکنن

انشاءالله که فقط فقط بسر دختراشون بیاد بفهمن ماها چی میکشیم....ما سه تا عروس داریم ....هرسه تاشونم رفتن خونه خودشون ...بخدا من وخواهرم سالی فقط یه بار خونه ی اونا میریم اونم عید....یعنی اینقدر مشغول زندگی خودمون هستیم که وقت رفتن هم نداریم چه برسه دخالت کنیم یا اذبت کنیم والا یه حرفی بشه پیش خودمون میگیم عب نداره تو خونه ی خودشون خوش باشن باهم واسه ما کافیه....مامانم که خیلی مظلومه اصلا یه کلمه بهشون چیزی بگه ابدا ...حتی یه بارم بهشون نگفته فلان کار منو بیان بکنن حتی تو ظرف شستن هم میره خودش میشوره حالا خودشون ما نباشیم میرن میشورن....نمیدونم چرا قسمت ما اینجور آدما افتاد 

انشاءالله که فقط فقط بسر دختراشون بیاد بفهمن ماها چی میکشیم....ما سه تا عروس داریم ....هرسه تاشونم ر ...

واقعا باید سر دختراشون بیاد تا بفهمن، خدا مادرتو برات نگه داره 

واقعا باید سر دختراشون بیاد تا بفهمن، خدا مادرتو برات نگه داره 

قربونت خواهری ...همچنین مادر شمارو💚❤

2706