2733
2734

من شنیدم خیلی سوزش داره میخوام برم انجام‌بدم‌میترسم خیلی بسوزه تحمل من تو درد خیلی کم‌ میترسم طاقت دردشو نداشته باشم  ولی خیلی دوست دارم برم راحت بشم از شر موها

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

زایلاپی بزن 

من پاهام درد نمیگیره اما بیکینیم درد داره

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی ب دستگاه داره واسه من انقد درد داشت که ادامه ندادم خیلی تحمل درد دارم ولی دیگه خودمو میکوبید ...

دستگاهت چی بود؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
زایلاپی بزن  من پاهام درد نمیگیره اما بیکینیم درد داره

بازم میگن درد میگیره

2738

درد داره آره من تو هر جلسه می گفتم غلط کردم غلط کردم ولی خوب وقتی نتیجشو می بینی نمی تونی نری بعدم دردش همون لحظه اس دیگه ادامه دار نیس ولی واقعا درد داره هرچی هم می گذره تعداد جلسات می ره بالا دردشم بیشتر می شه 

تازه من بی حسیم‌نمی زدم چون باید می رفتی تو دستشویی اونجا می شستی حوصله شستن اینا نداشتم 

نه هیچ دردی نداشت منم سر اینکه میترسیدم۲سال طول کشید برم لیزر ولی وقتی رفتم باورم نشد اصلا دردنداشت

خب چرا بعصی ها میگن خیلی درد داره بعصی ها میگن نه

بازم میگن درد میگیره

خب دیگه باید یه کم تحمل کنی تاخوشگل بشی😉

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
من با الکس میرم،دردش ی کمه،میشه تحملش کرد

اره الکس قابل تحمله من یه دستگاهی قبلا رفتم اونقدر درد داشت صورتمم سوخت تاول زد 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
خب چرا بعصی ها میگن خیلی درد داره بعصی ها میگن نه

من‌ ‌از اپراتور اونجا پرسیدم گفت شماها خیلی لوس هستید میگفت من ده سال پیش لیزر رفتم دردم داشت هیچی کلی هم سوختم شما راحتید راست هم میگفت خیلی خوب بود من ک کل بدن بودم فقط از خنده ترکیدم قلقلک داشتم فقط