2726
پروتینو زیاد کردیم یعنی شبا مرغ و سالاد بدون نان و برنج ، عدسی ، لوبیا ، تخم مرغ و سالاد ، کلا برنجو ...

شوهر من که بکشمش هم فکر نکنم حاضر باشه آمپول بزنه میترسه از زدن و عوارض 😂ایشالا شوهرت یه بابای قوی ازش دربیاد 

شوهر من که بکشمش هم فکر نکنم حاضر باشه آمپول بزنه میترسه از زدن و عوارض 😂ایشالا شوهرت یه بابای قوی ...

نکشش ولی با دمپایی بزنش ، 😂😜😜وقتو تلف نکنه چون درمان آقایون خیلی زمان بر تر از خانوماس ! ما اصلا فکرشو‌نمیکردیم انقدر زمان ببره عدد بیاد پایین !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نکشش ولی با دمپایی بزنش ، 😂😜😜وقتو تلف نکنه چون درمان آقایون خیلی زمان بر تر از خانوماس ! ما اصلا ...

اگر هیچ جور راضی نمیشه رژیم بگیره ، سیگارو قلیون ترک کنه ، ویتامین بخوره ، یخ بزاره ، ایشالا که بارداری پیش بیاد 

نکشش ولی با دمپایی بزنش ، 😂😜😜وقتو تلف نکنه چون درمان آقایون خیلی زمان بر تر از خانوماس ! ما اصلا ...

😂😂😂😂بکشمش هم نمیزنه چه برسه با دمپایی 

خودمم از ۹ماه امپول نگران میشم سختمه 

شاید همون ۲ماه اول اومده باشه پایین متوجه نشدی 

2728
حواست باشه باید درمانش رو ادامه بده ها وگرنه برمیگرد جاش اینو شنیدم  واینکه برای مورفو هرررشب ...

ممنون عزیزم نخود تازگیا مصرف میکنیم ولی نمیدونستم واسه مورفو‌ خوبه ممنونم‌❤️🙏🏻

سلام عزیزم هر چه پایین تر باشه بهتر احتمال سقط کمتر میشه ، ولی گفت رو ۲۰ بدون مشکل هست معمولا

جدی ینی به شماهم گفت ۲۰ مشکل نداره؟؟اخه من دیگه نمیتونم صبر کنم باید هر چه زودتر اقدام کنم ولی ته دلم ی خرده ترس داشتم

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
جدی ینی به شماهم گفت ۲۰ مشکل نداره؟؟اخه من دیگه نمیتونم صبر کنم باید هر چه زودتر اقدام کنم ولی ته دل ...

سلام آره عزیزم ولی کلا یخ خیلی سریع دی اف آی و میاره پایین حتما هرروز یخ استفاده کنه همسرت

سلام آره عزیزم ولی کلا یخ خیلی سریع دی اف آی و میاره پایین حتما هرروز یخ استفاده کنه همسرت

ممنون عزیزم بعد اینکه الان یکماهه شوهرم دیگه دارو مصرف نمیکنه.‌.به شنا نگفتن اگه دارو نخوره باز برمیگرده به حالت قبل یا نه؟

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱
بعد از ۲-۳ ماه بعد قطع دارو برمیگرده مول قبل

سلام عزیزم
می خواستم بپرسم ممکنه کسی ازمایش اسپرمش خوب باشه اما دی ان ای مشکل داشته باشه ؟ چون من همسرم اوریون گرفتن بچگیشون و واریکوسل خفیف هم دارن اما ازمایش اسپرمشون هیچ مشکلی نداره
ممکنه دی ان ای مشکل داشنه باشه؟

2706