2733
2734
عنوان

کسی هست دوران بارداری ش، جنین مرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 22 پست
هقته ی 13. تقریبا هر روز انقباضهایی توی شکمم حس میکنم امروز چیزی حس نکردم

عزیزم اون انقباضات رحمه..تکون جنین نیست..تکوناشواز هفته بیست مثل حرکت بال زدن پروانه میفهمی بعدش از هفته بیست وسوم به بعد کمکم حس میکنی..هر وقت علایم خاصی داشتی برو بیمارستان..نه که نگران نباش..یاد بارداری خودم افتادم..چقدر استرس داشتم فقط خدا میدونه..چیزی نمیشه عزیزم..نگرانیت بیخوده

دخترم  ۹۸/۸/۱۸درست روز تولد باباییش پا به این دنیاگذاشت وشددنیای من وباباش..پناه خانوم عاشقتیم ..کاربر جدید نیستم..کاربریه دوممه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم بودم هیچ علائمی نداره داری کیف میکنی یهو ....اون لکهای زشت کثافت که دنیای ادمو بهم میریزیه خدا برای هیچ کس نیاره.هیچ چیزی جلودارش نیست من فقط دور شکمم رو چون سانت میزدم یهو دیدم کم شد بعد گفتم حتما نفخ بوده خوابیده .و نفهمیدم 

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
چی میشه ک بچه میمیره تو شکم مادر؟

هیچ دلیلی نداره یه دکتر گفت اسپرم ضعیف قسمتت شده یکی گفت سایز تخمک یکی گفت اختلال کروموزومی هردو یکی استرس و ...متاسفانه هیچکس نمیفهمه

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2728
وای خدایا شاید یکی ی ماه دیگه بره اونموقع چی میشه 

اره دیگه من ۴ هفته بود بچم مرده بودخیلی سخت بود که فهمیدم باتوهم زندگی میکردم 

منم پسرم توً ٣٨ هفتگي توً شكم بي دليل مرد 😔

من روزه قبلش سرم گيج ميرفت و صدا توً گوشم ميپيچيد حاله خوبي نداشتم ولي فكرشم نميكردم ميخاد اين اتفاق واسم بيوفته 

نصفه شب افتادم رو خونريزي وقتي رفتم بيمارستان گفتن جفت كنده شده و متاسفانه😭😭

در كل بچم اروم بود زياد تكون نميخورد كه شك كنم اتفاقي افتاده واسش 

2738