2733
2734

خودش یه ازمونه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگی من تو این سطح هستم. یه برگه میذارن جلوت بر اساس جوابات میبینن تو اون سطح هستی یا نه؟

کتبیه. پرسیدنی نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

از چیزای پایه شروع میکنن اگه اونا رو خوب جواب بدی همینطور سخت تر میپرسن تا جایی که نتونی جواب بدی یا اشتباه جواب بدی 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
کتبی؟بعدچیاتوشه؟

هم کتبی می‌تونه باشه هم شفاهی اکثرا جفتش هست 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
2738

سوالات ابتدایی:خودتو معرفی کن کی هستی چی هستی شغلت چیه مجردی متاهلی بچه داری

سوالات پیچیده تر:قیدها مثلا بگو من به ندرت فلان کارو میکنم یا من هفته ای دوبار اینکارو میکنم

و...

بهتره همینجوری بدون امادگی بری خودشون تشخیص بدن چ سطحی هستی.چون نباید مطلبی رو از دست بدی اگه واقعا چیزی رو بلد نیستی باید سرکلاس یاد بگیری

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
پایه چیاس؟

از اسمت و چیزای مورد علاقت شروع میشه ... 

مثلادرحدام وایز وآربلدم ومعرفی خودمواین چیزا.

خوبه عزیزم مشکلی نیست.داری میری برا یاد گرفتن دیگه.احتمالا ترم دو بفرستنت

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2706