2733
2734
عنوان

جاریم بارداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 37 پست

خدایا زودتر کمکش کن بتونه مادر بشه.

میفهممت خواهر خیییلی خودم کشیدم

تیکرم واقعی نیست،میخوام ببینم تا کی باردار میشم،بعد عوض میکنم،یه صلوات بفرست برام فرستادی لایک کن منم بفرستم برات😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم تا یدونه بیارم جاریم دومی رو هم اورد و بزرگ کرد الان نزدیک ۳سالشه جفتشم با یبار اقدام

خدابزرگه انشاءالله ی نی نی تپلی و سالم قسمتمون کنه این روزا یادمون بره

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2738

عزیز دلم دلتو صاف کن از خدا بهت میده گلم 

تو فکر درمان هم باش خدا میگه از تو حرکت بعد از من برکت

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

من خیلیارو میشناسم ک باردار نمیشدن ولی سوره یاسینو خوندن ثوابشو هدیه کردن ب امام جواد و حامله شدن حتما این کارو بکن صددرصد حاجت روا میشی گلم منم خیلی برات دعا میکنم❤❤❤

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐

کاملا درکت میکنم این حسادت نیست حسرته ،حسرته چیزی که دوست داری تو هم داشته باشی، خیلی حس بدیه فقط ادم به این فکر میکنه که چرا من نباشم؟عزیزم انشالله به زودی زود تو هم باردار میشی برات حمد میخونم واگر لایق باشم دعا میکنم که دل مهربونت زودتر اروم بشه و به ارزوهات برسی

2706