2737
2734

سلام ببخشید من تا حالا ابن کارو نکردم.

با رمز ک دارم وارد سایت مفید آنلاین باید بشم یا ایزی تریدر؟ بعد هر روز سفارش بدم بفروشن با قیمت هنون روز می فروشن برام؟ و بعنوان درصد چقدر کم می کنن

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم برام سواله سهام شما ارزشش چقد شده الان؟

والا حدودا ۱۰ تومن کلش شده 

شما ثبت نام کردی کارکزاری؟ من همه کار کردم رمز و کاربری ام دارم اما چون تابحال نکردم این کارو یکم می ترسم اشتباه بکنم

2728

سلام منم میخوام همین کارو بکنم . ولی وقتی ثبت نام سهام عدالت توی مفید رو میزنم میگه شماره تلفن اشتباست درصورتی ک شمارم درست بود . قبلش میگفت این کد ملی سهام ندارد الان میگه شماره تلعن . درصورتی ک همچی درسته کدمعاملاتی هم واسم اومده

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
والا حدودا ۱۰ تومن کلش شده  شما ثبت نام کردی کارکزاری؟ من همه کار کردم رمز و کاربری ام دارم ام ...

ثبتنام سهام عدالت توی کارگذاری رو زدی یا ثبت نام ایجاد حساب؟

2738
شماره باید بنام خودت باشه

به نام خودمه ، همه چیز درسته احراز هویت شدم کد معاملاتی هم واسم اومده . تا حالا با شماره میرفتم میزد کاربر مهمان تو ایزی تریدر . حالا ک میخوام ثبت نام سهام عدالت رو برم میگه شماره اشتباه

سلام منم میخوام همین کارو بکنم . ولی وقتی ثبت نام سهام عدالت توی مفید رو میزنم میگه شماره تلفن اشتبا ...

ای بابا پس داستان داره

ثبتنام سهام عدالت توی کارگذاری رو زدی یا ثبت نام ایجاد حساب؟

ببخشید متوجه سوالات نشدم.نن خودم سجام ثبت نام کردم و برای احراز هویت ک رفتم دفتر پیشخوان اونجا گفتم برام کارگزاری مفید ثبت نام کرد و دوباره احراز هویت کردم که بعد ۴روز بهم پیامک اومد ک رمز و کاربری اینه...

حالا نمی دونم چحوری باید سفارش بدم برای فروش اصلا 

ای بابا پس داستان داره

من همه کارا رو همون اول انجام دادم هنوز موفق نشدم ثبتنام کارگذاری بشم . الان یه ماه فکر کنم گذشته باشه، ب امید اینکه بتونم تو بورس باهاش کار کنم آزاد سازیش کردم الان میبینم هیچ خبری نیس گفتم حداقل مقداریشو بفروشم

من همه کارا رو همون اول انجام دادم هنوز موفق نشدم ثبتنام کارگذاری بشم . الان یه ماه فکر کنم گذشته با ...

ن بابا بورس موقت اینه من میگم یکی دوماه دیگ با کله میاد پایین

ببخشید متوجه سوالات نشدم.نن خودم سجام ثبت نام کردم و برای احراز هویت ک رفتم دفتر پیشخوان اونجا گفتم ...

کارگزاری یه قسمتی داره واسه سهام عدالت که اونجا جدای از ثبت نام معمولی کارگذاری هست . باید برای فروش سهام قسمت سهام عدالت کارگذاری ثبتنام بشی

کارگزاری یه قسمتی داره واسه سهام عدالت که اونجا جدای از ثبت نام معمولی کارگذاری هست . باید برای فروش ...

عه جدی؟ ممنونم شما نمی دونی چقدر بعنوان کارمزد و مالیات کسر می کنه؟

2706