2733
2734
عنوان

🌹🌹🌹ختم سوره یس🌹🌹🌹

13484 بازدید | 579 پست

💟💟💟💟 قوانین مهم ختم💟💟💟💟💟

1_این ختم از 18 تیر شروع می شه پس عجله نکنید

2_ختم یه کار دلی هست کسی مجبورتون نکرده کسانی که گفتن هستن باید تا اخر کار باشن و حق الناس گردنشونه اگه نخونن پس دقت کنید اونایی که سرکار می رن  بچه دارن فکراشونو بکنند  شمارو به هرچی می پرستید قسمتون میدم  هرکسی اهل خوندن نیست  یه روز می خونه دو روز نمی خونه ادم مسئولیت پذیری نیست نه وقت خودشو بگیره نه وقت مارو  

3_حتما حداقل باید از 4 روز یه باربیایید بگید که خوندید و باید تا قبل از اذان مغرب بخونید و تمام کنید
بعد 10 روز از ختم اونایی که تو این 10 روز  نیومدن خبر بدن حذف می شن دیگه تگ نمی کنم چرا نیستین  برا حاجت روایی خودتون نباید من التماستون کنم که شرمنده جدی حرف می زنم با فیلم بازی کردن عده ای در حق بقیه ظلم می شه 

4_چون قراره اونایی که اطلاع نمی دن حذف کنم تعداد نفرات بیشتر از 40 نفر هستن ممکنه ختم 52 روز طول بکشه پس دقت کنید 

5_اول و اخر ختم و اون روزی که تو لیست اسم شما نوشته شده باید صدقه بدید

6_حاجت فقط یه یک چیز می تونه باشه 

7_کسانی که تمایل دارن می تونن اسم و حاجت خودشونو بنویسن که منم تو لیست بزارم

8_ کسانی که منصرف شدن باید تا قبل 16 تیر بگن 

9_قبل  خوندن یس اگه می تونید یه سلام به امام حسین (ع) بدین السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین السلام علیک و رحمت الله و برکاتو تو این دوران ختم تا اونجا که جا داره کارای مثبت انجام بدید و حداقل گناه نکنید

10_و دراخر این ختم تقدیم می شه به 124000پیغمبر 12 امام تمام شهدای کربلا از جمله اقا ابوالفضل عباس اقا علی اصغر  و تمام خانم های بهشتی که خانم فاطمه خانم زینب خانم رقیه خانم ام البنین خانم ام الکلثوم خانم مریم خانم اسیه و تمام زنان و دختران و خواهران مومن این امامان و پیغمبران و شهیدان 

و تمام بهشتی ها که یادم رفت اسمشونو نام ببرم 

التماس دعا از همه اتون دارم ان شالله خدا رو قسم میدم به خون امام حسین این ختم بی جواب نمونه هیچ کس دست خالی از اینجا نره ان شالله تمام اعضای هر سه گروهم سال 1400 شب نیمه شعبان کربلا باشیم صلوات 💟💟💟💟💟

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب شد گفتي دوباره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

سلام عزیزم ای بابا چرا . به نی نی یار بگین شما رو برگردونن

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
2738
سلام عزیزم اسم منم بنویس به نیت عاقبت بخیری

نوشتم عزیزم دارم 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
سلام عزیزم ای بابا چرا . به نی نی یار بگین شما رو برگردونن

دیگه اینجوری شد منم همه دوستانرو صدا کردم ابنجا حالا کار خاصی هم نکردم از یه عروسک حرف زدم 

سلام عزیزم منم بنویسید نرگسم❤❤❤

نوشتم گلم به روی چشم 

سلام منم محدثه ام اسمم رو بنویسید ممنون میشم

به نیت حاجت قلبیم💜💙💜

ایشالله حاجت روایی همه دوستان و استارتر و بنده حقیر 

التماس دعا 💚💙💚

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
سلام منم محدثه ام اسمم رو بنویسید ممنون میشم به نیت حاجت قلبیم💜💙💜 ایشالله حاجت روایی همه دوستان ...

خوش اومدی عزیزم

خوب شد گفتي دوباره 

فدات من همیشه به فکرم 

2706