2737
2734
عنوان

3ماهو نیمه باشوهرم قهرم😢😢😢

1502 بازدید | 45 پست

تو ی خونه ایم و قهررررر.... فقط حرفای الکی مثلا لباسم کجاس یا کلید یادم رفته یا ی چیزی بیار بخورم گشنمه اونم خیییییلی سرسنگین😢😢😢😢

کم آوردم خیییلی غصه میخورم خییییییلی زیاد

طرفشم رفتم چن روز پیش ک ببوسمش تو خواب یهو از خواب پرید و گف بررررو اونور و منم با بغض از خونه زدم بیرون ک برم بشینم ی پارک و گریه کنم یهو دیدم پیام داد ک روشنا خانم من خییییلی وقته مردم قاتلمم تویی دیگه ازهمممممه ناامیدم دیگه حسی بهت ندارم و.....😢😢😢

بچه ها خلاصه دعوامونم این بود ک من فضولیشو کردم پیش باباش ولی خب مگه کفر کردم؟؟؟گناه کبیره کردم تاااازه خودشم مقصر بود ....اها راستی احتمال 95درصد میل جنسیشم از دس داده کلا بخاطر مصرف ترامادول ک قبلا استفاده میکرد و الان 3ماهه نمیدونم استفاده داره یا نه.... 

بخدا باهاشم منطقی صحبت میکنم فایده ندارم میدونم بهونشه از این میترسه با من گرم شه و نتونه نزدیکم شه..... ترررروخدا ی راهکار بهم بدین دارم روانی میشم

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اجی جان مقاومت کن اکه دوسش داری میخای اشتی کنی من اول حرفاتو خوندم کم نیار پیامک بده بهش نانه بنویس براش بشو اونکه دوس داره اشتباهات متذکر شو و بگو تکرار نمیکنی بگو بیا از نو شروع کنیم از نو بسازیم اکر دلش ازت چرکین باشه ی مدت بااااید دوم بیاریرووپیش قوم شدن رو ادامه بدی متوجه حرفم هستی

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
شوهر دوست منم اینطور بود ب خاطر خوردن این کوفتیا صمیمی نمیشد ک دوستم ازش بچه نخواد چون نمیتونست... ...

آخرش چیشد؟؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2706