2726
عنوان

بارداری

135 بازدید | 22 پست

سلام 

من ۳۱هرماه پریودیمه تقریبا این ۳.۴ماه پریودیم ثابت مونده الان ۸روز گزشته تست میزنم جیزی پیدا نیست بنظرتون باردارم ؟؟یانه؟

کمردرد در معده سنگینی کسری همشون دارم 

خدایا یه بچه سالم به منو شوهرم بده هرچی باشه دختریاپسرکافیه فقط سالم باشه

ازمایش بده مطمئن شی

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من زدم منفی بود جندروز پیش هم شکم درد پریودی داشتم بعددوروز رفت ببخشید ترشح هم زیاد دارم

خیلی هستن چرانظراتشونو نمیگن من نظر خواستم ازمایش نمیدم جون هرماه میرم بتاصفر یا ۱یا زیر صفر

من ۳۶ روزه هست تقریبا چون هر ماه یه شیش روزی عقب میفته

اها چه حسی داری بنظرت بارداری من ک بنظرم باردارم چون خیلی علایم دارم بخدا یکیش الان ک کمردرد دارم

اها چه حسی داری بنظرت بارداری من ک بنظرم باردارم چون خیلی علایم دارم بخدا یکیش الان ک کمردرد دارم

من گاهی دردای پریودی میگیرم کمرم و سمت راست دلم درد میگیره.هرماه علایم داشتم چیزی نبود.دیگ هفت ماهه اقدلم دعاکن باشم😭

من گاهی دردای پریودی میگیرم کمرم و سمت راست دلم درد میگیره.هرماه علایم داشتم چیزی نبود.دیگ هفت ماهه ...

انشاالله که باداریم هردو من ۵سال ازدواج کردم دوسال پیش یه سقطی داشتم دیگه باردارنشدم منظوررحمت الهیم

2706