2726
عنوان

قراره باز وام یه تومنی بدن؟

176 بازدید | 12 پست

بچه ها چطوره .من احتیاح دارم چکارکنم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

🔺آغاز مرحله دوم پرداخت وام یک میلیونی به یارانه‌بگیران

🔹دومین مرحله اعطای وام یک میلیون تومانی برای یارانه‌بگیران آغاز شد.

🔹‌امروز پیامک ثبت نام این وام از سرشماره وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به نشانی V.Refah برای برخی شهروندان ارسال شد.

🔹این وام مرحله دوم برای حمایت از خانوارهای یارانه بگیر به مبلغ یک میلیون تومان است که مانند مرحله قبل بازپرداخت آن 30 ماهه با اقساط 35100 تومان خواهد بود که از تیرماه از حساب یارانه افراد کسر خواهد شد/فارس

@akharinkhabar

🔺آغاز مرحله دوم پرداخت وام یک میلیونی به یارانه‌بگیران 🔹دومین مرحله اعطای وام یک میلیون تومانی ...

برا ما نیومده این.البته سیمکارت ب نام شوهرم نداریم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
یعنی به اونهای که  سری قبل هم دادن باز وام میدن؟

گمون‌کنم.

به همه میدن ؟؟

فک‌کنم .نمیدونم دقیق

شوهرم میگ فک‌کنم ب مناطق قرمزمیدن