2091
2079
عنوان

من اومدم عشقولیام 😍😍😍

13169 بازدید | 2507 پست

مرسی ازتون دوستای گلم که به یادم بودید وتو خصوصی برام پیام میزاشتید و حالمو میپرسیدید😍😍😍😍😍

کلی انرژی گرفتم ازمحبتهای بی دریغتون 😍😍😍😍😍

این تاپیکو زدم بگم من برگگگگگگکشششششتم شاد و پر انرژی 😍😍💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

خواستم یک تشکرخشک وخالی ازتون بکنم عشقولیام ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@دخترجذاب۷۵    

@fati_tork 

@الی_بلا    

@فرشته_جهنمی

@بانو_ملکه    

@دخترارزوهاتون  

بقیه رو هم تگ میکنم 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خوش اومدی 😜

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی توی دلمه فرق داره با همه 😍😍ت دلیمو میگماااا😍😍مامان و بابا منتظرتن نخود مامان بابا😍🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

عه سلام❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

@قله    

@ژیناگلمن    

@دخترلاکچری20    

@parisa_azeri_qiz    

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خوش اومدی خوشگلم😍😍😍😍😍خوبی؟؟

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2064

خوش اومدی😁💜

میدونم ن سر پیازم ن ته پیاز🥴😂

دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄
خوش اومدی 😜

عزیزمی😍

عه سلام❤

سلام خوشگلم

2050
الهی فدات عشق من😍😍😍😍 خوش اومدی عزیزدلم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

قربونت بشم من عشق دلم😍😍😍😍😍😍

خوش اومدی😁💜 میدونم ن سر پیازم ن ته پیاز🥴😂

چطوری عشقولی😍😍😍

سلام 😄

سلام😀🥺😍❤

دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄
خوش اومدی خوشگلم😍😍😍😍😍خوبی؟؟

سلام خوشگلم خوبی 

دلم برات تنگیده بود😍😍😍

2104
چطوری عشقولی😍😍😍

فدات🥺😁

خوبم تو چطوری❤💋

سلام خوشگلم خوبی  دلم برات تنگیده بود😍😍😍

فیدات خوشگلم منم همین طور😍😍به خوبیت گلم

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
من نمیدونم از چی حرف میزنین ولی خوش اومدی عزیز دلم بسلامتی شاد باشی دوستم😘😘😘

مرسی عزیزدلم 😍😍😘😘😘😘

1718