2703
2553
عنوان

مامانم کرونا گرفته خیلی نگرانم

186 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها توروخدا مراقب باشید مامانم کرونا گرفته امروز زنگ زدم حالش خوب نبود براش دعا کنید حالش خوب بشه دارم از غصه میمیرم😢راهم دور نمیتونم برم پیشش یه بچه ۶ ماهم دارم‌ که بخاطر اونم میترسم برم

علایمش چیه?

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا میکنم براش

تو هم برا من دعا کن جواب تستم منفی باشه😔

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2720
2714
ایشالله منفی خدا سر هیچکس نیاره این مریضیه وا مونده رو کاش زودتر شرش از سرمون کنده شه

ای کاش😣من ۴ ماه تمام رعاست کردم.مجبورمون کردن بریم کارآموزی مرکز بهداشت...دیگه نمیدونم اونجا گرفتم یا خوابگاه...الآن حالم بهتره ولی جواب تستم نیومده.ایمونوگلوبینمم بالاست😔

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻