2737
2734
عنوان

تجربه ی سرکلاژ

244 بازدید | 14 پست

من فردا صب قراره سرکلاژ بشم.خیلی استرس دارم ..سخته؟؟

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

من انجام ندادم اما چند روز پیش بیمارستان بودم تخت کناریم انجام داد یه ۱۵ دقیقه ای رفت اتاقرعمل و برگشت.نیم ساعتی بی حس بود بعدم بهش گفتن بلند شوراه برو...ظاهرا که خیلی راحت بود

چرا کاربری من و ازم گرفتین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انجام ندادم اما چند روز پیش بیمارستان بودم تخت کناریم انجام داد یه ۱۵ دقیقه ای رفت اتاقرعمل و برگ ...

خداکنه برامنم اونجوری راحت باشه 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2728
اصلا نگران نباش خواهر منم سر کلاژ کرد نیم ساعتم نشد رفتن و برگشتنش و الان دختر نازش دو سالشه 

خداحفظش کنه 

2738
عزیزم رفتی سرکلاژ؟؟ راستی نی نی جنسیتش مشخص شد؟😍

اره دیروز سرکلاژ شدم.ن هنوز گفتن احتمالادختره 

اره دیروز سرکلاژ شدم.ن هنوز گفتن احتمالادختره 

درد نداشت ؟؟ الان خوبی عزیزم؟

ای جانم انشاالله ب سلامت بغلش کنی با دل خوش😍😍

برامنم دعا کن 

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
درد نداشت ؟؟ الان خوبی عزیزم؟ ای جانم انشاالله ب سلامت بغلش کنی با دل خوش😍😍 برامنم دعا کن

ن نفهمیدم رفتم اتاق عمل بیهوش شدم به هوش که اومدم تموم شده بود.بعدشم یه کوچولو حس میکردم کمروزیردلم درد دارم ..

سلامت باشی انشاالله..حتما عزیزم انشاالله به زودی خبربارداریتوبدی

ن نفهمیدم رفتم اتاق عمل بیهوش شدم به هوش که اومدم تموم شده بود.بعدشم یه کوچولو حس میکردم ک ...

خداروشکر ک ب خیر گذشته

مرسی عزیزدلمی انشاالله😍

میگم گلم همسرت برا واریکوسلش اصلااا دارو نخورد ؟؟ منم شوهرم خفیفشو داره

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

سلام دوستان گروه سرکلاژ داریم تو تلگرام هرکس خواست درخواست دوستی بده. 

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
خداروشکر ک ب خیر گذشته مرسی عزیزدلمی انشاالله😍 میگم گلم همسرت برا واریکوسلش اصلااا دارو نخورد ؟؟ ...

ن اصلا یبار فقط رفت دکتر گفت واریکوسل داری اومد دیگه نرفت

2706