2726
عنوان

کیا بچهاشونا کهنه میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 127 پست
1ماه دیگه خوب میشه عزیزم قطره دایمتیکون با اسانس شوید خیلی عالیه برا کولیک و رفلاکس 

هرچی بگی دکتر داده انجام دادم براش ولی فایده نداره تا ۸ماه گف طول میکشه نهایت یکسال،سونوگرافی اینا انحام داده بچه کوجولوم ،طفلی اذیته یبوشته هی

خدایا شکر   
منم مارک مای بی بی میگیرم از بدو تولدش تا حالا ک 4ماهشه ولی این سری رفتم گرفتم 12تادونش 23هزارتومن ا ...

عزیزم پوشک مارک بی بی کینگ بخر واقعا عالیه و ارزونه

۳۸ تا داخلش هست ۳۸ هزار تومن

فروشگاه های بزرگ دارن

کوچیکشم ۱۲ تاییش هست ۱۵ هزار تومن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پوشک مارک بی بی کینگ بخر واقعا عالیه و ارزونه ۳۸ تا داخلش هست ۳۸ هزار تومن فروشگاه های بزرگ ...

تجی بی بی کینگ گرفتیم زیاد خوب نبود یکم ک خیس میشه پنبه های توش گوله گوله میشن

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
تجی بی بی کینگ گرفتیم زیاد خوب نبود یکم ک خیس میشه پنبه های توش گوله گوله میشن

یه دوره نمیدونم چرا اینطور شده بود

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2728
یه دوره نمیدونم چرا اینطور شده بود

حالا دوباره میگیرم. اجی شما بچه  داری مال کدوم شهری چندسالته

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
حالا دوباره میگیرم. اجی شما بچه  داری مال کدوم شهری چندسالته

من ۲۷ سالمه

یه دختر ۹ ماهه دارم

مال شهر رشت هستم

تو چی عزیزم مال کدوم شهری و اینکه فقط یه بچه داری؟

چند سالته و... آمار بده کلا😁

من ۲۷ سالمه یه دختر ۹ ماهه دارم مال شهر رشت هستم تو چی عزیزم مال کدوم شهری و اینکه فقط یه بچه دار ...

ای جوونم خدا حفظش کنه واستون.. منم 3روز دیگه 23سالم تموم میشه میرم تو 24. فقط ی دختر 5ماه دارم ک 17اسفند بدنیا اومد مال شهر اصفهانم 

ای جوونم خدا حفظش کنه واستون.. منم 3روز دیگه 23سالم تموم میشه میرم تو 24. فقط ی دختر 5ماه دارم ک 17ا ...

عزیزم پیشاپیش تولدت مبارک و خدا دختر نازتو حفظ کنه انشالله😍

من میرم بخوابم گلم گفتم بگم اگر جواب ندادم بی ادبی نباشه❤

عزیزم پیشاپیش تولدت مبارک و خدا دختر نازتو حفظ کنه انشالله😍 من میرم بخوابم گلم گفتم بگم اگر جواب ن ...

ممنون گلم 💋 برو عزیزم منم کم کم میرم بخوابم شبت بخیر 💋 💋 

مادرشوهرم میگفت پوشک نکن کهنه کن .پسرمو تو خرج ننداز .البته من گوش نکردم .حالا دخترش ک زایمان کرده بهدومادش میگه باید کار کنی پوشک بخری بچته

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
منم مارک مای بی بی میگیرم از بدو تولدش تا حالا ک 4ماهشه ولی این سری رفتم گرفتم 12تادونش 23هزارتومن ا ...

ععزیزم مارک های ارزونتر بخر.

البته ک همه گرون شدن.

مثلا ب ب م میفته دونه ای تقریبا هزار.

بی بی کینگ دونه ای هزار و پونصد.

بعد از این بسته بزرگا بگیر ، مناسبتر در میاد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
مادرشوهرم میگفت پوشک نکن کهنه کن .پسرمو تو خرج ننداز .البته من گوش نکردم .حالا دخترش ک زایمان کرده ب ...

😂 😂 😂 عجب

یه بچه از لحظه تولدش..تا زمانی که کاملا بتونه دسشتویی بره..چند تا پوشک مصرف می کنه؟؟ اگر همه رو یه جا بذارن یه کوه زباله که بازیافت هم نمیشه..تقدیم زمین و محیط زیست بدبخت میشه!! چه قدر دردناکه واقعا

2706