2737
2734

تو همه ی این ساله دقم داده تو همه چیییی دخالت میکنه مثل بردشم زنگ میزنه پاشو بیا خونرو تمیز کن حالا هم کارگر داره هم خودش رو پاس! میگه فلان غذا رو بپز بیار! نمکش کم! ما نمیخوریم ربش زیاد شوهرت دوس داره.. از همه کارام منو میندازه میخوام برم هر جا میگه کنسل کن من فلان کارو دارم و .. تو تربیت بچم همش دخالت میکنه اینو بش بده اونو نده چرا شیرتو ندادی چرا این چرا اون. شوهرمم کلا طرفشه.. حسودههههه هر جی شوهرم برای من بکنه باید برا اونم بکنه. خانوما تا دکور اتاق خوابم نظر میده!!! این همه سال دم نزدم فقط کفتم چشم. خسته شدم دیگه سر شب داشت پشت تلفن چرت میکفت منم گفتم حوصلتو ندارم دیگه هیچوقتم نداشتم! قطع کردم دیگه هم نمیخوام باش رابطه داسته باشم خستم. زده به شوهرم اونم امد داد زد چی کا کردی؟منم گفتم دیگه نمیخوام ببینم مامانتو! قهر کرد رفت تو اتاق داد زد منم نه تنها اون النگو(پستای قبلم کفتم) نمیخرم بلکه ازم دیگ انتظاری نداشته باش. منم پیش بچم خوابیدم این اتاق.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش همون اول به خودت میومدی و بهش رو نمیدادی که اینجوری سوارت بشه ولی خب ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس

راست گفتن محبت که از حد بگذره میشه وظیفه 👍🏻

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2738
2706