1874
2047

سلام خانوما شوهرتون چقدر تایم برای باشگاه میزاره ؟ الان که کرونا اومده بازم تمرین دارن ؟ 

شوهر من بینهایت دنبال ورزشه میره پارک و بلم ورزش میکنه کرونا اومد گفتم اخیش راحت شدم یکم خونه بمونه ولی میره تو طبیعت با دوستاش 

منم دلم تفریح میخواد صبح تا شب فقط همدمم مادرشوهر مریض و پیرمه که فقط دم تز مردن و بیماری میزنه  (بی احترامی نشه شرح حال دادم )

روحیه م داغون شده دلم همسنای خودمو میخواد خسته شدم 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  

چقدر غلط دارم 

*بام 

* از 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  

شما مشکلی ندارید با ورزششون 

درمقابل چقدر براتون تایم میزارن 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

خب چرا خودت با همسرت نمیری طبیعت؟

💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚
2032

شوهر من ورزشکاره رشته تحصیلی اشم تربیت بدنیه اما از موقع کرونا خونه ورزش میکنه باشگاه نرفته

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
منم اینارو میشنوم از ازدواج کردن بدم میاد چون خلی حس بدیه):

همینه دیگه شوهر کردیم همدم پیدا کنیم فقط بار مسئولیتمون زیاد شد 

2051

از من میشنوی اصلاباآدمای پیرهم صحبت و هم سفره نشو خیلی توروحیه تاثیر منفی میزاره 

من اطرافم همه پیرن خیلی اذیت میشم باهاشون رفت وامدم کم کردم الان حالم خیلی خوبه

با ناخونای تیزم آماده ی ستیزم🤺💪👊

الان چون میریم بیمارستان و کرونا هست کلا نمیره اما قبلش نسبت به شیفتی که داشت میرفت باشگاه تعطیل که میشد میومد خونه دوساعت میرفت شب هم میگفت بریم پیاده روی مثلا ساعت ۳میرفتیم یکم پیاده روی بعد برمیگشتیم یا دیگه اش میخریدیم و از اون طرف میرفتیم بیمارستان😂😂😂

نه اصلا مشکلی ندارم 

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
خب چرا خودت با همسرت نمیری طبیعت؟

با دوستاش میره میگه خوب نیست 

مادرشوهرمم مریضه نمیشه تنهاش گذاشت 

الان باشگاهه اتفاقا. 

هرشب یک ساعت و نیم. 

البته دائما سرکاره و هیچ تفریحی نداره. خودم تشویق به ورزش کردم که هم سلامتی داشته باشه هم روحیه. خداروشکر چون خسته میشه اونجا و روحیه میگیره خیلی اعصابش اروم تر شده. 

اما خودم بخاطر کرونا نمیرم فعلا. بیشتر خونه هستم منم، تنها هستم اما یه طوری خودمو مشغول میکنم دیگه. 

مگر احساس گنجد در کلامی  ؟💚🌿
اره بعضی وقتا ساعت ۴ تا ۷ میره بعضی وقتام مثل الان ۹ تا ۱۱ میره خیلیم حوصلم سررفته 

بچه داری ؟ ناراحت نمیشی 

خب شما چرا بادوستات قرار نمیزاری؟

هیچ دوستی ندارم عزیزم 

منم خیلی بهم میریزم فکرکن مثلامیریم بیرون میخواداتیش روشن کنه تابخوادکبریت بزنه صدتاشنامیره میره ازصندوق وسیله بیاره میبینی داره  درازنشست انجام میده توخونه هم واویلاست،هرروز دو هرروزباشگاه

از من میشنوی اصلاباآدمای پیرهم صحبت و هم سفره نشو خیلی توروحیه تاثیر منفی میزاره  من اطرافم هم ...

این چه حرفیه. همه ی پیرا اینطوری نیستن. 

مادربزرگ من و خاله ی مادر من به حدی بانمک هستن دلت براشون ضعف میره. 

مگر احساس گنجد در کلامی  ؟💚🌿
1718