2737
2734

سلام عزیزم ...من توی مرکزرستمی انجام دادم ولی زیر نظر دکتر صیادی ...

فکر میکنم هزینه ها یکیه  به حز سونو ویزیت و هزینه دارو ..

من هفت تومان برای تخمک کشی دادم ..هزینه فریز حنین هم بستگی به تعداد جنین داره که من ۱۶۵۰۰۰۰ شد ..انتقال هم هنوز ندادم که حرف دو تا دو و نیم بود ...

اینجوری بگم کلا یه ۱۵ تومنی میشه

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ...من توی مرکزرستمی انجام دادم ولی زیر نظر دکتر صیادی ... فکر میکنم هزینه ها یکیه   ...

سلام.از زمانی که اقدام کنی برای آی وی اف تا نتیجه  چقدر طول میکشه؟دوندگی زیاد داره؟برای تعیین جنسیت انجام میدن؟

2728

چه زمانی نیاز هست برا ای وی اف که بریی نامه دادگاه بگیریی مثلا اگه بخوای تخمک اهدای بگیریی نیاز هست بریی دادگاه

الهی شکرت یکبار نه هزار بار شکرت 😘خداجونم خیلی خوبیی❤ بابت تمام نعمت های بیشماری که دادیی شکرت خیلیی دوستت دارم خداجون ❤💖
سلام.از زمانی که اقدام کنی برای آی وی اف تا نتیجه  چقدر طول میکشه؟دوندگی زیاد داره؟برای تعیین ج ...

بستگی به مشکلت داره ..ولی خب از یکی دوماه قبلش دکتر بهت مکمل و ویتامینا زو میده  و یه سری ازمایش .بعد برای شروع ...روز اول تا سوم پریود یه روزشو میری دکترت بهت آمپول محرک میده .باز روز ششم تا نهم خودش بهت میگع بیا یه روزشو .سونو میشی باز آمپول میگیری تا روز یازده یا دوازده پری باز سونو میشی .دیگه بهت میگه کی بری برای تخمک کشی ...خودشونم باهات هماهنگ میکنن خودتم با جایی که قراره عمل شی هماهنگ میکنی ..همون روز تخمک کشی هم  همسرتون نمونه اسپرم میدن .بعد از تخمک کشی هم دوتا سه روز بعدش انتقال میدن جتین رو به رحمتون ـچهارده روز بعدشم ازمایش بارداری  میدین ...

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام عزیزم ...من توی مرکزرستمی انجام دادم ولی زیر نظر دکتر صیادی ... فکر میکنم هزینه ها یکیه   ...

سلام خانمی  شما زیر نظر دکتر صیادی  بودین  نتیجه گرفتین  میشه یکم از دکترتون توضیح بدین

سلام خانمی  شما زیر نظر دکتر صیادی  بودین  نتیجه گرفتین  میشه یکم از دکترتون توض ...

سلام عزیزم والا هنوز انتقال ندادم ..حدود ده دوازده روز دیگه انتقال میدم ...

دکتر خوبیه تجربش زیاده ..انشالله برای منم دستش خیر باشه 

2738
خانمی شما انتقال دادی

آره گلم امروز نه روزه ..هنوز نتیجه مشخص نیست

سلام خانمی  همش منتظر جوابتم  چی شد نتیجه گرفتی   منم این ماه باید برم

سلام عزیزم ...آره من خداروشکر مثبت شدم ...دعام کنین برام بمونه 😢😢😢

انشالله شمام مثبت شین عزیرم و صحیح و سالم بغل بگیرین بچتونو ...

سلام عزیزم ...آره من خداروشکر مثبت شدم ...دعام کنین برام بمونه 😢😢😢 انشالله شمام مثبت شین عزیرم و ...

میمونه فدات شم تبرررررررریک  عزیزم مثبت فکر کن و مراقب باش   خییییلی خوشحال شدم  منم با صیادی امیدوارم نتیجه بگیرم🥰🥰🥰🥰🥰🥰

2706