2726

دختر من هشت ماهشه

35هفته دنیا اومده

چهار دست و پا نمیره

جدیدا میخواد چیزی برداره به جلو خم میشه و باسنشو از زمین بلند میکنه

این کار نشونه چیه؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

عزیزم از کی نشست....بچه منم ۳۵ دنیا اومده ...نمیشینه بدون کمک...چهار دست وپاهم.نمیره 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم از کی نشست....بچه منم ۳۵ دنیا اومده ...نمیشینه بدون کمک...چهار دست وپاهم.نمیره 

از شش ماهگی شروع کرد و 7ماهگی بدون متکا میشینه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

من شنیدم خیلی بچه ها چهار دستا نمیرن 

ولی دختر من از پنج ماهگی مثل مار رو زمین خودش میکشید از هفت ماهگی هم چهاردست و پا رفت ...

من هی دستاش رو زمین میزاشتم میرفتم جلوش صدا میکردم میگفتم بیا

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
سینه خیز از کی میره بچه ؟  دوستان جواب بدید لطفا

فکر کنم از ۶ ماه بستگی به بچه هم داره میگن بعضی زودتر بعضی ها دیرتر....من الان همه میپرسن سینه خیز میره ,چهار دست وپا میره....میشینه ومن میگم نه...همه میگن وا چرا چرا ..واعصاب من خورد میشه فقط

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
پسر من ۷ ماهشه روی زمین میخزه تا به چیزی که میخواد برسه بعضی وقتام مثه دختر شما باسنشو میده بالا و ب ...

دختر من اصلا نمخزه

بهداشت گفت باید کف دستاشو بزاره زمین و سینه شو بلند کنه ولی اینکارو نمیکنه

2706