2726
عنوان

آمپولHcg

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 325 پست

بودن و دیدم کسایی که دیگه از دکتر و دوادرمان خسته و ناامید شدن وبیخیال بچه شدن دقیقا همون موقع باردار شدن میدونی مشکل ماها چیه ؟ اینه که جوری رفتار میکنیم که انگار دکتر بریم دیگه 100 درصد,نتیجه میگیرم ودلمون خوشه به داروهاشون و اصلا هم نمیگیم خدا خدا هست که بخواد میشه این دکتر و دارو فقط وسیله ان,  توکل مون بخدا کمه و همش استرس,و نگرانیم و میترسیم که نکنه با فلان روش نتیجه نگیریم و کارمون به فلان روش بکشه درصورتی که به قول قدیمیا از هر چی بترسی سرت میاد.  منم مثه شمام همش نگران و استرس در صورتیکه که اینجوری خیلی بده 

مشکل تون چیه؟ معمولا اسپرم ضعیف باشه میگن آی یو آی خوبه ولی ما هیچ مشکلی نداریم 

تنبلی خفیف دارم فقط شوهرم سالمه فقط این دکتر جدید گفت از بده گفت ی کم تحرک اسپرم کمه اونم ی کم. پریودم منظمه مشکل هورمونی هم ندارم. اتفاقا من سه سال دوماه رفتم دکتر بفیش گفتم خدا بخواد خودش میده اما همچنان نمیده

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنبلی خفیف دارم فقط شوهرم سالمه فقط این دکتر جدید گفت از بده گفت ی کم تحرک اسپرم کمه اونم ی کم. پریو ...

پس شما هم مثه ما هستین تقریبا شوهر منم سالمه منم یه کم تنبلی خفیف قبلا داشتم ولی با چن ماه دارو بازم باردار نشدم باایتکه فوبیکول های خوبی داشتم 

تنبلی خفیف دارم فقط شوهرم سالمه فقط این دکتر جدید گفت از بده گفت ی کم تحرک اسپرم کمه اونم ی کم. پریو ...

عزیزم من فک میکنم مثه ماهایی که مشکل خاصی نداریم دکتری نیستم برمیگرده به صلاح خدا وگرنه اخه بدون مشکل چرا پس نمیشه

2728
پس شما هم مثه ما هستین تقریبا شوهر منم سالمه منم یه کم تنبلی خفیف قبلا داشتم ولی با چن ماه دارو بازم ...

دقیقا منم فولی خیلی خوب دارم اما خب نمیشه

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
کلا چن وقته که ازدواج کردی ؟ سه سال اول رو نرفتی دکتر؟؟ الان شرو ع کردی؟؟

منکه چهارسال و چن ماهه ازدواج کردم بعد ی سال هفت ماه اقدام کردم. جلوگیری نداشتما توای یسال ب خاطر ترس رابطه نداشتم

منکه چهارسال و چن ماهه ازدواج کردم بعد ی سال هفت ماه اقدام کردم. جلوگیری نداشتما توای یسال ب خاطر تر ...

پس مثه مایی خخخخ منم 5 سال کامل شده سال اول خودموت نخواستیم بعدش که دیگه اینجوری

من الان تایپک های ای یو ای رو خوندم داروها همون داروهای هس ک الان استفاده میکنیم میخوام باشوهرم حرف ...

سلام عزیزم خوبی چه خبر؟ باشوهرم صحبت کردم کم کم راضی و آمادش کردم واسه ای یو ای تقریبا قبول کرد این ماه داروها مو میخورم اگه نشد ماه بعد ای یو ای میکنم به دکترم میگم دارو و آمپول خارجی بده آخه واسه دخترعمم که ای یو ای کرده و گرفته آمپول خارجی زده الان2قلو پسرداره منم می‌خوام بگم به دکتر خارجی بده همه رو 

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
سلام عزیزم متاسفم ایرادی نداره ناراحت نباش و اصلا هم بهش فک نکن خودتو برای ماه آینده توپ توپ کن  ...

سلام عزیزم ممنون فدات😘😘⁦❤️⁩

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
من یه بار آی یو آی کردم سوالی دارید بپرسید

ای یو ای چندجلسه طول کشید؟؟

عزیزم ترک زاده من پارسال که تو مطبش بودم اول که میومد مطب آی یو آی ها رو انجام میداد پرسیدم که با دا ...

خب ببین عزیزم دخترعمم پیش ترک زاده ای یو ای کرده یک تومنم هزینه کرده الان دوقلو پسر حاملس ولی داروهاش خارجی بوده منم اگه این ماه جواب نگیرم میرم واسه ای یو ای انشاءالله به دکترهم میگم دارو خارجی بده هزینش مهم نیس فقط جواب بگیرم کافیه شوهرمم کم کم راضی و آمادش کردم واسه ای یو ای

اخه دکترا که نمیفمنن مشکل چیه پس بنظرت چیکار کنیم؟؟

منم موندم بخدا عزیزم 😞

من تنبلی تخمدان دارم ذخیرم نرماله دکترم دوماهه بهم دارو داده توکل به خدا پیش میرم انشاءالله خدا دامن ...

خدا دامن همه اونایی که اولاد میخوان سبز کنه و یه نگاه مهربون به تو منم بکنه 🙏🙏🙏 الهی امین 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706