2733
2734

بادوتا بچه طلاق هم درست نیست .چجوری کنار بیام بااینهمه تنفر و حس بد ؟کسی اینجوری زندگی کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما اول ی صحبتی باهم داشته باشین درباره انتظارا و خپاسته هاتون باهم گفتگو کنید بعد برید پیش مشاوره اگ دیدین جواب نمیده بعد طلاق بگیرین چون بلاخره ادم نمیتونه تمام عمرشو وقف ی ادمی کنه ک مدام باهاش درمشکلع

متاسفانه کاریش نمیشه کرد فک‌کن وجود نداره با بچه هات خوش باش

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2738

فقط گذشت و بخشش هست که باعث میشه بتونی بقیه راه رو با صبر و استقامت بگذرونی ... بخاطر خدا و خودت زندگی کن کاری به کسی نداشته باش. سخته ولی شدنیه...قوی باش

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

فقط گذشت و بخشش هست که باعث میشه بتونی بقیه راه رو با صبر و استقامت بگذرونی ... بخاطر خدا و خودت زند ...

اون زن رو ی ادمی میبینه ک حق دخالت توهیچ چیز نداره همه اختیارش    .دست مرده .من بااین چیزانمیتونم کناربیتم

چرا؟ پس چرا من فک میکردم هرچی سابقه زندگی بالاتر بره،روابط مستحکم تر و عمیقتر میشه

خودمم همینطور فکر میکردم

زندگیمون خوب بود مشکلی نداشتیم ولی خیلی زیاد شوهرم بهانه گیر شده بد دهن شده چیزی ک اصلا این همه سال ازش ندیدم

اصلا نمیاد باهم حرف بزنیم مشکلمونو حل کنیم

2706