2726

ی عالم چیز میز

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۳ سالته  تخته کنن در سایتو باو

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

امضات اینه

تیکه و حاضرجوابی در حد توانم درخدمتم😎کاری،باری بود خلاصه تگم کنید اگ تونستم بهتون کمک میکنم😝 
بچه ها بخدا من ۶ تا بچه ندارم😢۵تای اولی خواهرزاده هامن آخری برادرزادم،تیکرم تیکر تولدمه😀
چو شب به راه تو ماندم/که ماه من باشی...💝🌔درضمن من ۱۲ سالم نیست🤨 شهریور ۱۳ سالم تموم میشه و وارد ۱۴ سال میشم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست🌸                   
امضات اینه تیکه و حاضرجوابی در حد توانم درخدمتم😎کاری،باری بود خلاصه تگم کنید اگ تونستم بهتون کم ...

اینجا چکار میکنی دخترم . نگرانتم. بلوغ زود رس نگیری

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود