2737
2734
عنوان

بهم خوردگی پریود در شیردهی

81 بازدید | 10 پست

بچه ها سلام من ۴۵ روز بعد زایمانم قرص اورژانسی خوردم هفته بعدش هم پریود شدم دوباره دیروز موعدم بوده که هنوز نشدم چیکار کنم..شیر خودمم بچم میخوره دو ماه و نیمشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه احتمالا تا چندماهه دیگه نشی کلا بهم میریزه شیردهی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728
2738
55 کم نیست واس وزنت 60خیلی خوبه که

احتمالاتا60یا فوقش 58 بشم دیگه ادامه ندم .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اخه سر بچه اولم اورژانسی خوردم بعدش دیگه مرتب میشدم الان دیروز نشدم استرس عجیب و غریبی گرفتم

بی بی چک بزن ولی گمون نکنم معمولا هر سال و بعد هرزایمان فرق میکنه سیستم بدن