2733
2734
عنوان

چطو باکلاس رفتارکنم

163 بازدید | 12 پست

۲۶سالمه ی بچه دارم باردارم هستم.بلد نیستم نحوه حرف زدنم خندیدنم وحتی راه رفتنم.نمیدونم چطو باشخصیت و خانمانه رفتار کنم بقیه جذبم بشن.شوهرم یبار تو دعوا بم گف روم نمیشه باهم بریم جایی.قیافم خوبه ها ولی برخورد بلد نیستم.میشه راهنماییم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شیک بپوش 

اندامت عالی باشع 

پر خوری ممنوع 

اروم و خانومانه صحبت کن 

از پوستت مراقبت کن 

مناسب با هر مکانی تیپ بزن بدونی کجاها اسپرت و کجا ها رسمی بپوشی 

… 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم

منم نمتونم باکسی ارتباط برقرارکنم ی جورایی نمیخام باکسی حرف بزنم فک مکنم یهو ی چیزی میگم طرف ناراحت بشه بخاطر همین اصولا ساکتم تو جمع صحبت نمیکنم الان شنیدم پشت سرم حرفه ک غد و ازخود راضیه اینقد ناراحتم

2738
یعنی خجالتی و ساکت هستی ؟؟ یا خیلی حرف میزنی و هیجانات زیادی از خودت نشون میدی؟؟

ن جلو خودمو میگیرم حرف نزنم بعد یجا میبینی کنترل ازدستم میره وهی حرف میزنم.یامثلا استرس دارم وباعث میشه سوتی بدم یاندونم تو هر موقعیتی چی بگم.

ن جلو خودمو میگیرم حرف نزنم بعد یجا میبینی کنترل ازدستم میره وهی حرف میزنم.یامثلا استرس دارم وباعث م ...

اولا کم حرفی همیشه به نفع آدمه و کمتر  سوتی میدی .......

چقد هم شعر و حدیث و سخت داریم برای خوبی کم حرفی 

دوما وقت حال احوال پرسی آروم شمرده گوش کن ببین طرف چی میگه جوابشو بده ....

همیشه لبخند بزن که نگن ساکته خودشو میگیره 

سعی کن بیشتر شنونده باشی وقتی ازت سوال کردن اول فکر کن آروم و شمرده جواب بده .

ولی بازم فیلم نگاه میکنی کتاب میخونی به ارتباط آدما توجه کن یاد میگیری

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

اول ازهمه بیشتر به خودت اهمیت واحترام بزار به خودت برس مرتب لباس بپوش و مرتب غذا بخور حتی تنهایی 

بعد یه سلربیتی ایرانی خارجی که دوست داری تیپ لباس پوشیدن ش میتونی الگو قرار بدی

بعد یه تاپیک بود در همین مورد سرچ کنی میتونی پیداش کنی در مورد راه رفتن و حرف زدن خانم ها بود