2733
2734
عنوان

اونایی که بچه دونیم‌ساله دارن

100 بازدید | 15 پست

بچه هاتون همه‌رنگ هارو میشناسن ؟؟ چندتا شعر بلدن؟ و کامل حرف میرنن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم،بچه ات رو مقایسه نکن.

هر بچه ای این مهارتها رو یه سنی به دست میاره

عجله نکنید

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728

رنگایی مثل گلبهی و انقد دقیق نه ولی بلده حدود 10، 12 تا هم شعر بلده 

البته دخترا تو این زمینه بهترن

من پسمل دارم😍

مشکل من اینه ک ر رو و تلفظ میکنه😐😂

مثلا زرشکی رو میگه زوشکی😂

2738
حرف زدنش کامله ولی اسم رنگهارو بلده ولی نمیدونه کدوم رنگ رنگ ابیه یا سبزه فقط میگه بیشتر هم میگه گرم ...

خخخ دختر منم میکه گرمز 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خوبه این همه بلده وقت گذاشتی براش من وقت ندارم اصلا 

من دخترم کاملا رنگ هارو تشخیص میده و بلد ولی فقط ۴ تا شعر بلده 

خخخ دختر منم میکه گرمز 

دخترم کم کم فارسی داره یاد میگیره نیاز نیس که باید شعر حفظ کنه البته اتل متل تتوله رو من یه کلمه میگم خودش میگه و دیگه نیکو نیکو خونه داره وندتا شعر بازی عربی 

خدایا خستم 
خوبه این همه بلده وقت گذاشتی براش من وقت ندارم اصلا 

نه منم زیاد براش وقت نمیزارم همش بیچاره پیش دوستامه اونا خیلی لیلی به لالاش میزارن بهش یاد میده 

ولی ناراحت نباش زود یاد میگیره اول از عددا شروع کن بهش یاد بده

البته پسر من نزدیک 3 سااشه

من دخترم کاملا رنگ هارو تشخیص میده و بلد ولی فقط ۴ تا شعر بلده 

چ خوب من یه مدت بهش میگم مثلا این ابیه این سبزه اصلا یاد نمیگیره همش میخواد ازمن بپرسه این چرنگه علکی میگم مثلا ابی میگه آفرین 

خدایا خستم 
2706