2726

لاغرکرده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوتا دوستان ازش گرفتن با اینکه فرم هیکلشون فرق داره اما رژیماشون کلی شبیه همه... رزیمه هم از همین مدلای معمولی صبحانه یه کف دست نون چند گرم پنیر... ناهار ۱۰ قاشق برنج. و.... اصلا چیزه خاصی نیست

چطوریه؟

تواینستابزن لیمومی واست میاره انگاردوره ای بهت رژیم میده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
من دوتا دوستان ازش گرفتن با اینکه فرم هیکلشون فرق داره اما رژیماشون کلی شبیه همه... رزیمه هم از همین ...

اخع همه که تبلیغشومیکنن میگن همون مثه قبل میخوری ولی طبق رژیم اونا

من گرفتم معده درد گرفتم زیادی میوه داشت وزنم هم خیلی کند پایین میومد 

ولی الان رژیم آویسا گرفتم ماهی شیش کیلو کم کردم حتی اذیت هم نشدم هیچی حذف نشد برنج و. نون داشت حتی بستنی و کیک داشت 

تازه تضمینیه لاغر نمیشدی هزینه رو پس میدادن

خواستی شمارشو برات میفرستم

من گرفتم معده درد گرفتم زیادی میوه داشت وزنم هم خیلی کند پایین میومد  ولی الان رژیم آویسا گ ...

تواینستاپیج نداره؟