2737
2734
با سلام
من بعد از مدت هشت ماه که برای بارداری اقدام کرده ام هنوز باردار نشدم وشوهرم هم کم تحرکی اسپرم دارد. من بعد از نزدیکی پنج دقیقه بعد بلند می شوم و رحمم را تخلیه می کنم .آیا ممکن است که علت باردار نشدن من این باشد که زود بلند می شوم و باید یک ساعت بخوابم ؟
لطفا راهنماییم کنید.ممنون
دریا 25 ساله
با سلام من دوماه جلوگیری با قرص و 8 ماه جلوگیری طبیعی داشتم الان 6 ماه است که یک شب در میان نزدیکی دارم ماه قبل دکتر رفتم pct و سنوگرافی از خودم انجام شد که نتیجه هر دو خوب گزارش شد و متفرمین و اسید فولیک تجویز نمودند الان روز 23 سیکلم می باشد دیروز یک لکه قهوه ای دیدم و چندین مرتبه اطراف تخمدانهایم و زیر شکمم تیر کشید ( خفیف‌) بعد خوب شد ؟حالا چند سوال دارم ؟1- چرا من حامله نمیشوم؟ آیا امکان دارد الان باردار باشم ؟ اگر این ما ه نیز نشدم باید چه کار کنم ( برای بچه دار شدن عجله دارم ) ممنون از جواب شما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام
25 ساله هستم.بعد از یک سال و نیم جلوگیری با کاندوم الان قصد بچه دار شدن دارم.6ماه هم سعی کردیم اما نشد.پریود منظم هم دارم.ازمایش نطفه همسرم در حد مطلوب بوده.اما دچار واریکوسل درجه دو در سمت چپ هم هستند.که فعلا دارو مصرف می کنند
شما چه ازمایشاتی برای من پیشنهاد می کنین؟و روند درمانی به اختصار بفرمایید ممنون میشم
2731
خانم دریا
1- اینکه چرا باردار نمی شوید نیاز به بررسی و اقدامات تشخیصی دارد و من از پاسخگویی به این سوال معذورم!
2- اگر می خواهید بدانید که باردار هستید یا خیر باید حداقل تا موعد پریودتان صبر کنید و سپس آزمایش بدهید.
3- اگر برای بارداری عجله دارید به همراه همسرتان به یک متخصص زنان و زایمان یا مرکز ناباروری مراجعه کنید.
خانم ترنم
اگر پزشک معالج همسرتان پیشنهاد درمانی خاصی را برای بهبود اسپرموگرام ایشان ارائه داده اند بهتر است به آن عمل کنید و پس از مدت زمان لازم بهبود وضعیت ایشان را کنترل کنید. اگر باز هم از این موضوع جواب نگرفتید به یک متخصص زنان و زایمان و یا مرکز ناباروری مراجعه کنید تا اقدامات تشخیصی و درمانی لازم برای شما انجام شود.

سلام لطفا اگه ممکنه جواب سوال منم بدید من 29سالم و الان حدود 10ماهه برا بارداری جلوگیری نکردم یه بچه 3 سالو نیمه دارم بارداری اولم همون ماه اول که جلوگیری نکردم باردار شدم ولی الان نمیدونم چرا باردار نمیشم خودم و شوهرمم مشکلی نداریم  لطفا راهنماییم کنید ممنونم