2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مدت زمان اثر گذاریش میگن ۶ تا ۸ ماهه فعلن که دارم هروز قبل و بعده خاب گوش میدم 

سلام

توی این یک ماه مرتب گوش کردی؟ تاثیری متوجه شدی؟ چقدر هزینه کردی؟ 

❤️👨‍👩‍👦‍👦❤️خدایا خودت مراقب عزیزان باش🤲.💖.🤲 کاهش وزن1400.2.15💙قد 167💙وزن شروع68.5❤️وزن این هفته20. 3💙 65.5💙 وزن این هفته4.5💙64.5💙وزن این هفته20. 4💙63.5💙 وزن این هفته27. 4💙63💙وزن این هفته.5.3💙62💙وزن این هفته17. 5😢62💙. وزن هفته6.7. 61💙  وزن هفته28. 6. 60💚صعود به گروه سبز🥰وزن هفته7.18. 59💚         وزن هدف55                      گروه ابی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙         گروه سبز💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
از کجا دان کردی 

از تو کانال خانم مهرگان تو تلگرم

برای هر چیی ساب درست میکنه و رایگان میزاره تو کانالش میگن معتبره کانال یکی از خانوما همینجامیگفت که ساب لاغری و ثروت از کانالش دان  کرده و نتیجه گرفته 

برو تو تل تو جستو جو بزن سابلیمینال بیوکنزی

پروفش آبیه تعداد ممبر هاشم خعلی زیاده کانال خانم مهرگانه 

سلام توی این یک ماه مرتب گوش کردی؟ تاثیری متوجه شدی؟ چقدر هزینه کردی؟ 

هزینه زیادی نکردم چون از کانال خانم مهرگان دانلود کردم و خانم مهرگان رایگان درست میکنه و میزاره کانالش 

تاثیر و نتیجه که فعلن زیاد نه ولی نباید نا امیدشم همین که هروز به خودم تلقین کنم و مرتب گوش بدم مطمئنم نتیجه میگیرم 

2738
ینی دماغو کوچیک میکنه دبگه 🤨😐 من از دماغ استفاده نکردم ولی در مورد ساب چشم و اینا جواب گرفتم

سلام میشه بگی از کجا گرفتی؟ 🥺

💖معجزه 💚ای باز گرداننده آنچه از دست رفته 💚برم زیارت همه حاجت هامو بگیرم بیام چه حالی میده 🤭😐
سلام میشه بگی از کجا گرفتی؟ 🥺

از سایت ها

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
بله دوسال پیش خرید ۸ ماه گوش داد کاملا ابی شد خودمم ساب لاغریو امشب میخام بخرم

عزیزم نتیجه گرفتی؟؟؟؟؟ 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2706