2737
2734
عنوان

بارداری با ازمایش منفی

101 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من 3 روز بعد عقب افتادن پریودم ازمایش دادم منفی بود 

امروز که میشه 9 روز از پریودیم گذشته ی چند تا لکه کمرنگ خون دیدم 

ولی مثله پریود نیست اصلا 

حالت تهوع هم خیلی اوقات دارم 

کسی بوده مثله من که آزمایشش منفی بشه ولی باردار باشه؟ 

من ..ازم منفی بود و باردار بودم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بی بیم منفیه ولی منم 10روز بعد لکه نه ولی فقط لخته ها چسبنده قهوای داشتم که اصن نوارم کثیف نشد فقط تودستشویی ازواژنم اویزون میشد فقط 24ساعت بعدش قطع شده وهیچ لکه وخونی ندیدم منم دوبه شکم که باردارم یانه

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
واقعا؟؟ " من چیکار کنم حالا الان؟ شما کی مطمئن شدید و چجوری؟ 

من امروز رفتم آز دادم گفت منفیه....دور بعدش منتظر موندم ببینم پری میاد یا نه دیدم نیومد رفتم دوباره آز دادم گفت مثبت شده

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

امکامش هست اون لک لک لانه گزینی باشه واون زمان که از دادی لقاح صعیف بوده باشه

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤
2738
من بی بیم منفیه ولی منم 10روز بعد لکه نه ولی فقط لخته ها چسبنده قهوای داشتم که اصن نوارم کثیف نشد فق ...

من ی بار بعد رابطه یه قطره خون دیدم 3 روز پیش امروزم ی کم ترشح قهوه ای دیدم فقط