2726
عنوان

عوضی‌ترین آدم دنیا دختر عمه منه...

1007 بازدید | 45 پست

تست کروناش مثبت بود. تا دیروز بدحال بود...امروز یه کم بهتر شده...پاشده با خواهرش رفته کافی‌شاپ...

شما از عوضیای دور و برتون بگین....

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پدر من دوروز تب خفیف داشت وکوفتگی بدن  امروز تبخال زده 

ما نمیدونستیم رفتیم خونشون خیلی ناراحتم نکنه ماهم بگیریم 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

فقط خواهرش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
پدر من دوروز تب خفیف داشت وکوفتگی بدن  امروز تبخال زده  ما نمیدونستیم رفتیم خونشون خیلی ن ...

عزیزم اون کرونا نیستش خداروشکر کرونا سرفه های خشک و تب شدید داره تب خفیف نداره

2706