2737
2734
خاک ب سرم چقد بیشعوره😮😮😮😮😮😮

خاکتوسراون. دیروز قرآن آوردم گفتم ایشالله به حق این قرآن کریم و آیه هاش تیکه تیکه بشی.من مامانم اینا سیدهستن به پاکی هم معروفن. بگی خداحق منو بگیره بگی روزی باشه این نفرینا بگیرتش?

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادش بخیر من مامان اسفند ۹۸ هستم،نهایت لذت رو از بارداریتون ببرید که بهترین روز هاتونه

سلام عزیزم به سلامتی

من خیلی استرس دارم نمیدونم چی کارکنم؟

همش میگم نکنه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد

افکارمنفی نمیزاره لذت ببرم

اصلا حاملگیمو باور نکردم زیاد

جی کار کنم؟

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2728
گفتم یکم زیردلم درد میگیره. گفت بزار  بعدم گف اگ شیافو گذاشتی ب خونریزی یا لکه بینی افتادی سری ...

مقعدی بزار

واژینال نزار

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
سلام منم اسفندم ٦هفته ام  تهوع دارم  سينه درد  قند ناشتا١٠٢😔😔😔

سلام مبارکه عزیزم

وای من داغونم

همین الان از حموم اومدم بیرون. فقط دوسه تا گیلاس خوردم با قیسی. همینم نموند😭😭😭

عزیزم. ان شاء الله ک سالم و سلامت بدنیا بیاد ینی بچه دومتونه؟  بچه اولتون از جنینی مشکل داشت ...

بچه  دوممه   نه  داپلر  سه بعدی و... تمام  ازمایش ها رفتم گف  سالمه  ولی  بدنیا اومد  دو تامشکل داشت  حالا  دیروز رفتم  دکتر گف تا ۳ ماه  تحت نظری  اگر مشکلی وجود داشت  سقط میکنیم😔

2738
بچه  دوممه   نه  داپلر  سه بعدی و... تمام  ازمایش ها رفتم گف  سالمه &n ...

چه مشکلی داشت عزیزم 

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
سلام مایعات زیاد بخور که زود زود بری دستشویی راهش همینه فقط.

میرم اما کم کم میاد بعد چند ثانیه دوباره میاد چتدفعه رفتم زیاد نشستم اما چون جفتم پایینه رحمم پایینه تو دستشویی ایرانی نمیتونم بشینم شوهرم فرنگی نمیخره میگه چندشم میشه

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
2706