2733
2739

منم اگه باردار باشم زایمانم میوفته اسفند😞

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسفند ۹۸ زایمانشون بوده چی بیان یا ن😐

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2728
2738
۱۳ هفته  یعنی ۱۲هفته و ۴روز

منم ۴هفته و۷روز

فردا میشم۶هفته ان شاالله

بتاتون چند بود کی آز دادید؟

سونو قلب هفته چند رفتید؟

آز غربالگری هم این هفته باید برید درسته؟

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
منم ۴هفته و۷روز فردا میشم۶هفته ان شاالله بتاتون چند بود کی آز دادید؟ سونو قلب هفته چند رفتید؟ آز ...

بتا ندادم بیبیچک زدم

آزمایشم هفته ۴ دادم خوب بود 

قلب ۸ هفته رفتم ۱۲۳ بود 

غربال ۱۲ هفته رفتم ضربان ۱۵۷ بود همه چیم خوب بود ولی جنسیت رو نگفت 

عکس غربالم تو تاپیکم هست

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
بتا ندادم بیبیچک زدم آزمایشم هفته ۴ دادم خوب بود  قلب ۸ هفته رفتم ۱۲۳ بود  غربال ۱۲ هفت ...

منم بی بی چک زدم مثبت شد هنوز آز بتا ندادم.

خداروشکر عزیزم همه چی عالیه ان شاالله سالم و سلامت بغلش کنی

حالت تهوع و ویار از هفته چند شروع میشه؟

منم بی بی چک زدم مثبت شد هنوز آز بتا ندادم. خداروشکر عزیزم همه چی عالیه ان شاالله سالم و سلامت بغلش ...

من بتا ندادم تو هفته ۴ بود فکر کنم آزمایش قند و تیروئید و عفونت دادم کمی مشکل داشتم حل شد 

تهوع و ویارم ندارم ولی از ۶ هفته اینا شروع میشه

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم
من بتا ندادم تو هفته ۴ بود فکر کنم آزمایش قند و تیروئید و عفونت دادم کمی مشکل داشتم حل شد  تهو ...

اوکی پس ازاین هفته شروع میشه😶😑

2706